Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 6 Магістр мистецтв (MA) в Промисловий дизайн 2023/2024

6 Магістр мистецтв (MA) Програми в Промисловий дизайн 2023/2024

Огляд

Ступінь магістра присуджується студентам після закінчення аспірантури, що може тривати від одного до трьох років. Щоб заробити магістра мистецтв (МА), студенти часто повинні заповнити інтенсивні дослідження та практичні проекти. Багато студентів переслідують цю ступінь, щоб продемонструвати свої знання вибраної дисципліни та розширити свої можливості для кар'єри.

Що таке магістра в галузі промислового дизайну? Ця програма навчає студентів проектувати виготовлені предмети, одночасно збалансовуючи зовнішній вигляд, функціональність та інші міркування. Студенти переглядають принципи естетики та ергономіки, а також вивчають стратегії створення економних, стійких та етичних продуктів. Ця програма також, як правило, дає студентам ступені можливість задуматися, розвивати та вдосконалювати власні проекти та, в кінцевому підсумку, будувати портфоліо своєї роботи.

Випускники, які заробили магістра в галузі промислового дизайну, можуть користуватись перевагою на ринку праці за кандидатами, які не мають аспірантури. Крім того, студенти, які ефективно застосовують принципи, які вони вивчають під час цієї програми, можуть отримувати більші прибутки та можливості для просування.

Вартість закінчення ступеня магістра залежить від регіонів та установ. Щоб отримати найбільш точне уявлення про вартість, студенти повинні зв'язатися з установ, які вони зацікавлені, щоб дізнатися про тривалість програми, навчання та додаткові збори.

Люди, які вивчали промисловий дизайн на аспірантурі, можуть спільно створювати різні вироби. До них відносяться одяг, електроніка, текстиль, транспортні засоби та медичні технології. Випускники також можуть самостійно виробляти, вдосконалювати та переробляти нові продукти інвесторам або існуючим компаніям. Фізичні особи, які мають сильні професії в бізнесі, також можуть використовувати свої знання для досягнення позицій на вищому рівні у сфері маркетингу, реклами, придбання або продажу.

Сьогодні багато майстрів, включаючи магістра в галузі промислового дизайну, можуть бути зароблені в Інтернеті. Це дає студентам більший вибір програм, і це також може допомогти студентам економити час і гроші. Вивчення доступних варіантів займає всього кілька хвилин. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження дизайну
 • Промисловий дизайн
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (6)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання