Keystone logo

17 Магістр мистецтв (MA) Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Правознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Загальні правознавчі студії
  • Правознавство
Сфери навчання
  • Правознавство (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Правознавство

Магістратура, інакше відома як майстер мистецтв, може надати учням проспект високооплачуваних робочих місць, просування по службі або зміни в кар'єрі. Приблизно через два роки студенти можуть закінчити цей тип програми в більшості шкіл.

Що таке Магістр юридичних наук? Магістр правознавства часто охоплює деякі з тих же курсів, які будуть вивчатися студентами, які хочуть стати адвокатами, наприклад, контракти, кримінальні справи, конституційне право та цивільне право. Можливо також бути спеціалізованим у певній галузі, такій як гуманітарна, екологічна, європейська, державна політика, кримінологія, врегулювання конфліктів або державна політика.

Вивчення закону в будь-якому форматі може призвести до кращого розуміння прав людини, а також установ, що може бути корисним у повсякденному житті. Можна також відновити здатність критичного мислення, аналізу та спілкування, які є корисними навичками будь-якої кар'єри.

При розгляді вартості ступеня магістра, студенти повинні знати, що навчання може сильно варіюватися від одного місця до іншого. Ще однією змінною, яку слід враховувати, є додаткові витрати, які потрібно буде додати вгору за ціною на одиницю класів, які приймаються для випуску.

Серед посад, які випускники з магістра в галузі юридичних досліджень можуть опинитися право на участь у складі юридичного помічника, paralegal, помічник законодавця, співробітник урядових відносин, співробітник правоохоронних органів та посередник. Ці посади можна знайти в бібліотеках, університетах, державних установах, юридичних фірмах, поліцейських департаментах, судах та корпораціях. Якщо було вивчено певну галузь права, випускник може знайти роботу саме в цьому секторі, наприклад, в некомерційній сфері, присвяченій охороні навколишнього середовища.

Можна знайти магістра в програмах юриспруденції, що пропонуються в Інтернеті та на кампусі в різних країнах. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.