Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Магістр мистецтв (MA) в Проектування послуг в Великобританія 2023/2024

1 Магістр мистецтв (MA) Програми в Проектування послуг в Великобританія 2023/2024

Огляд

Дизайн Сервіс є полем пов'язана зі створенням і розробка більш досвіду обслуговування клієнтів. Вона включає в себе все, починаючи від навчання співробітників для організаційного проектування, і набуває все більшого значення в таких областях, як роздрібна торгівля, транспорт і охорона здоров'я.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Ступінь MA - це магістерський ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення навчання на програмах в галузі мистецтва і гуманітарних наук за такими спеціальностями, як історія, комунікації, філософія, теологія або англійська мова. Програми на здобуття ступеня магістра наук, як правило, включають курсові роботи, проведення досліджень і здачу іспитів.

Детальніше

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Великобританія
 • Дослідження дизайну
 • Проектування послуг
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (1)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Супутні галузі навчання