Keystone logo

67 Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Літературознавство Письменницька творчість 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Літературознавство
  • Письменницька творчість
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (67)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Літературознавство Письменницька творчість

MA або магістр мистецтв, є типом ступеня, яка може бути завершена в кількості від одного до трьох років. Як правило, переслідували після завершення ступеня бакалавра, такого роду вірчих указует, що студент придбав глибокі знання про свою обраної області. Є ступінь програми доступна в багатьох різних предметах.

Ви могли б бути цікавим: Що таке магістра в творчій письмовій формі? Цей ступінь фокусується на створенні творів, такі як романи, розповіді, вірші, нариси, статті, повісті, флеш-художня література, сценарії, скрипти і інші форми письма. Ви можете дізнатися про важливі поняття, таких як характеристики, точки зору, розвиток сюжету, структурування і розповідь, а також дрібних деталях, таких як граматики і пунктуація. Інші теми, що охоплюються може включати в себе літературний аналіз і натяки. В одній з цих програм, ви, можливо, буде потрібно прочитати безліч робіт або представити свій власний лист в майстерню.

Багато переваги можуть бути доступні через одну з цих програм. Найбільш помітним є можливість поліпшити свої письмові навички і відточувати певні технічні навички, які можуть бути корисні в професійному світі. Крім того, така програма може дати цінну інформацію, що робить певні види письма більш ефективні, ніж інші.

Вартість магістра в Креатив може залежати від цілого ряду потенційних факторів. Обов'язково зверніться до вибраного установі, щоб задати їх для точної і актуальної фінансової інформації. Приймальні співробітники можуть надати детальну розбивку навчання, зборів та інших витрат.

Що кар'єра може здійснюватися з творчою письмовій формі МА? Багато студентів йдуть далі, щоб стати романісти, драматурги, публіцисти, сценаристів, поетів, або авторів; інші застосовують свої навички в ряді інших галузей промисловості. Випускник може також мати можливість стати літературним аналітиком, викладачем англійської мовою, книга рецензентом, бібліотекар, або редактор.Робота для видавництва чи літературного агентства є ще одним варіантом.

Чи готові почати? Просто знайдіть для вашої програми нижче, і безпосередньо зв'язатися з приймальною комісією школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.