Keystone logo

9 Магістр мистецтв (MA) Програми в Педагогіка Instruction Педагогіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Instruction
  • Педагогіка
Сфери навчання
  • Педагогіка (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Педагогіка Instruction Педагогіка

Ступінь магістра або магістра має ступінь магістра за спеціальністю гуманітарні та соціальні науки. Цей рівень ступеня необхідний для початку роботи з метою отримання докторантури.

Що таке магістр педагогіки? Цей ступінь допомагає сучасним і майбутнім педагогам розвивати свою педагогічну практику. Вона також викладає теоретичні вчення за практикою. У деяких країнах ступінь більше пов'язана з соціальною роботою, ніж навчання. Багато магістрів в цій галузі засновані на одній галузі спеціалізації, такі як обдарована освіта, педагогічна освіта, математика або етика. Основна увага цих ступенів іноді зосереджена на одній сфері освітнього спектру. Іншими словами, це загальний огляд педагогіки як предмету.

Студенти у цьому курсі навчають навчатися ефективно навчати навчальних дисциплін, а також керувати своїми учнями в соціальних навичках та культурних нормах. Кандидати на магістра в галузі педагогіки можуть відмовитися від здатності впроваджувати стратегії навчання та оцінювати, а також переоцінювати свою практику при навчанні чи керівництві когось, а не тільки студентам.

Вартість закінчення магістра в педагогіці відрізняється від школи до школи, а також від країни до країни. Програма приймає більшість студентів повного дня приблизно на два роки, щоб завершити.

Випускники цих програм найчастіше вважають, що можуть продавати свою освіту в початковій або середній школі як вчителі. Однак цей ступінь не обмежує випускників лише для навчання. Ступінь магістра в галузі педагогіки може допомогти випускникам знайти роботу у розробці навчальних програм для багатьох компаній. Деякі випускники працюють у сфері формування освітньої політики. Крім того, цей ступінь може допомогти випускникам працювати в будь-яких навчальних спроможності, будь то в школі, в'язниці, сиротинці чи корпорації.

У світі існує безліч програм, які пропонують ступінь магістра в галузі педагогіки. На додаток до місцевих університетів існує багато онлайн-пропозицій у цьому напрямку. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.