Keystone logo

9 Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Теологія Пастирська опіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Пастирська опіка
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Теологія Пастирська опіка

Часто продовженням до холостяк 'и ступеня, магістр мистецтв (MA) ступеня то, що багато студентів вирішили працювати в напрямку того, щоб поліпшити свій вибір кар'єри і підвищення їх потенційний дохід. Майстер 'и ступінь також вимога для будь-якого сподіваючись увійти докторську програму.

Що таке МА в пастирської турботи? Душпастирську опіку є полем консультування, який фокусується на психотерапії і теології. Студенти, які вирішили отримати ступінь в пастирської турботи часто мають дуже сильну прихильність вірі. Вони дізнаються про різні типи консультування, включаючи дошлюбне та сімейного консультування, горе консультування, біблійних принципах консультування та пасторської керівництва. Інші курси включають богослов'я, релігійну історію, етику і релігію в сучасному світовому співтоваристві.

Особи може вирішити на курси пастирської турботи з кількох причин, крім їх надії, щоб допомогти людям.Вони могли б також дізнатися про зв'язок, планування та організації, та інших навичок, вони можуть застосовуватися до багатьох аспектів життя.

Вартість, щоб отримати ступінь в пастирській турботи буде залежати від того, де студент вирішує взяти курси і як довго він буде приймати для їх завершення заняття. Дослідження завжди повинно бути зроблено, щоб забезпечити найкраще процес прийняття рішень.

Особи, які закінчили зі ступенем в пастирській турботи часто йдуть на роботу в якості консультантів для осіб, подружніх пар або цілих сімей. Вони могли рада з широкого кола питань, або зосередитися на таких ситуаціях, як сімейних проблем або горя консультування. Випускники працюють в різних місць, включаючи церкви, лікарні, токсикоманії або психічних центрів обробки охорони здоров'я, притулків або в приватній практиці. Ті, хто вирішили продовжити ліцензування матиме ширший діапазон варіантів, але ліцензування не є необхідним для кожного параметра.

Міжнародні програми пастирського піклування є в багатьох університетах.Деякі з них надають варіанти онлайн для людей, які живуть у віддалених районах або які потребують більш гнучкий графік. Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.