Keystone logo

5 Магістр мистецтв (MA) Програми в Охорона здоров'я Дослідження з охорони здоров'я Управління охороною здоров'я 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження з охорони здоров'я
  • Управління охороною здоров'я
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Охорона здоров'я Дослідження з охорони здоров'я Управління охороною здоров'я

Нарахування майстер (MA) є освітнім досягненням, яке може зайняти близько двох років, щоб заробити, після отримання ступеня бакалавра. Заробляючи майстер займає багато часу і напруженої роботи, він може окупитися в формі поліпшення перспектив роботи, більш високих заробітків кар'єри, а також поліпшення навичок і знань, які можуть бути отримані тільки за допомогою просунутої програми ступеня.

Що таке магістра в галузі техніки безпеки? Класи в темах програми покривають цього майстра, такі як системи безпеки і охорони праці, оцінки екологічних ризиків, аналізу ризиків, статистики та промислової гігієни. Ці заняття допомагають студентам навчитися розробляти відповідні протоколи безпеки, як розробляти безпечні продукти, і як реалізовувати заходи щодо попередження, з тим, щоб уникнути небезпеки. Програми Some майстри дозволяють елективних курсів, які студенти можуть зробити, щоб в подальшому вдосконалювати свої спеціальні знання і навики в техніці безпеки області.

Випускники зі ступенем магістра в галузі техніки безпеки, як правило, надзвичайно мотивованих людей, які також є чудовими критично мислячих і дуже докладно орієнтованим, з винятковими навички вирішення проблем. Ці навички та вміння допоможуть випускникам незамінними співробітників на робочому місці.

Вартість заробити майстер може відрізнятися для кожної людини і залежить від цілого ряду чинників, таких як тривалість часу, який потрібен, щоб отримати ступінь, а також за місцем знаходження школи. З цієї та інших причин, студентам рекомендується досліджувати перспективні школи, щоб вони були повністю поінформовані про потенційної вартості їх ступеня.

Люди, які заробляють на ступінь магістра в галузі техніки безпеки може вибрати для роботи в якості професійних фахівців з охорони праці та техніки, інженерних менеджерів і інженерів в області охорони здоров'я і безпеки, для державних або приватних інженерних фірм.Інші особи можуть також працювати для уряду, а також нагляд і управління безпекою та надійністю інженерних проектів, або ж вони можуть вибрати, щоб керувати своєю власною безпеки проектна фірма.

Заробляючи ступінь магістра може зайняти роки, немає кращого часу, щоб почати роботу, ніж зараз. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.