Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 27 Магістр мистецтв (MA) в Освітні технології 2024

27 Магістр мистецтв (MA) Програми в Освітні технології 2024

Огляд

Магістр має ступінь післядипломної освіти, яка пропонує подальше навчання, а також розширює кар'єрні можливості для студентів. Магістерська ступінь є одним з видів магістра та зазвичай є частиною гуманітарної дисципліни.

Що таке магістр в галузі освіти? Цей ступінь включає в себе курсову роботу, яка забезпечує поглиблене вивчення використання технології в освітніх умовах. Він надає досвід та нагляд за практикою онлайн-навчання, а також впровадження технології в традиційних аудиторіях. Часто ці програми допомагають студентам навчально-методичного проектування, використовуючи технологію. Різні програми зосереджуються на одному або декількох аспектах, а деякі пропонують концентрації в тій чи іншій.

Ця програма допомагає кандидатам отримувати знання з найсучасніших технологій, зберігаючи їх у авангарді навчальної практики. Наукові навички вивчаються в контексті технології, і випускники цих програм часто виходять з поліпшення організаторських навичок

Магістратура з технології освіти доступна у багатьох школах різних країн. Вартість таких програм варіюється. Працюючи повний робочий день, студент може зазвичай закінчити програму через два роки.

Люди, які заробляють цей ступінь, часто продовжують навчатися в державних та приватних школах, а також в онлайнових школах. У деяких випадках вони продовжують стати адміністраторами, такими як керівники або районні наглядачі. Випускники цієї програми ступенів іноді можуть знайти роботу в якості координаторів технологій або тренерів у шкільних системах, державних установах або корпоративних установ, де технологічне навчання є складовою частиною їх роботи. Деякі, хто закінчує дипломну роботу, навчає вчителів кращим практикам використання технології.

Існує безліч програм освітніх технологій на місцевому рівні та в усьому світі. Інтернет-курси стають все більш поширеними і особливо пристосовані до курсової роботи в галузі освіти. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Освітні технології
Сфери навчання
  • Педагогіка (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання