Keystone logo

5 Магістр мистецтв (MA) Програми в Педагогіка Instruction Навчальний план 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Instruction
  • Навчальний план
Сфери навчання
  • Педагогіка (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Педагогіка Instruction Навчальний план

Магістр магістра мистецтв. Як правило, курси охоплюють гуманітарні та соціальні науки, але різні університети мають різні конвенції. Студенти можуть бути зобов'язані завершити дисертацію або скласти іспит, щоб закінчити їх ступінь. Магістратура зазвичай займає близько двох років повного навчання, щоб закінчити.

Що таке магістр в навчальній програмі? Це ступінь вищої освіти, яка допомагає учням освіти вчитися розробляти навчальний план для своїх учнів, який забезпечує фокус, глибину та чіткість. Він зазвичай добре підходить для тих, хто прагне покращити свою кар'єру, будуючи сильні навчальні можливості для студентів усіх рівнів. Ті, хто в програмі могли б дізнатися про теорію, дизайн, дослідження, психологію та оцінку. Типові курси включають в себе розробку навчальних програм, оцінку студентами навчання та вивчення теорій.

Багато випускників розвивають навички, які підвищують їхнє особисте та професійне життя. Вони можуть володіти організаторськими навичками, навичками спілкування та мережею. Розвиваючи навички роботи в мережах, студенти можуть знайти, що вони можуть спілкуватися з людьми з усіх сфер життя та можуть використовувати контакти для забезпечення роботи мрії.

Оскільки МА в навчальному плані може сильно відрізнятись від університету до університету, ціна на вступ може суттєво різко змінюватися. Дослідницькі програми ретельно вивчаються перед початком реєстрації та безпосередньо звертаються до школи за детальною інформацією про ціни.

Багато студентів вважають, що вони отримали знання, навички та досвід, щоб досягти успіху у шкільних округах світу, а також корпоративних та некомерційних налаштуваннях. Фізичні особи можуть знайти можливості для кар'єри в початкових школах, районах загальноосвітніх шкіл, молодших та середніх школах та приватних та фрахтованих школах. Вони можуть працювати як фахівець із навчальних програм, бібліотекарем, директором чи вчителем.

Магістратура з навчальних планів пропонується в різних установах і може бути навіть доступна в онлайн-форматі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.