Keystone logo

37 Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Міжнародні відносини Міжнародні відносини 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Міжнародні відносини
  • Міжнародні відносини
Сфери навчання
  • Соціальні науки (37)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Міжнародні відносини Міжнародні відносини

Майстри мистецтв (MA) ступеня є одним з найбільш популярних варіантів для тих, хто шукає післядипломної освіти. Традиційно, М.А. фокусується на гуманітарних, соціальних наук, або образотворчого мистецтва, але є багато різних варіантів. Один хороший програма магістра в галузі міжнародних відносин.

Що таке ступінь магістра в галузі міжнародних відносин? Це ступінь, яка фокусується на тому, як країни взаємодіють один з одним в глобалізованому світі. Часто, курс навчання буде включати в себе міжнародні відносини, дипломатія, зовнішня політика, міжнародне право, або економіку. Іноді ця ступінь може також зажадати, щоб студент вивчити іноземну мову, щоб гарантувати, що вони, як добре обладнаний, як це можливо для роботи зі складними політики виклики мінливого світу.

Є ряд переваг для прийняття ступінь магістра в галузі міжнародних відносин. Це особливо вірно в міжнародному та все більш конкурентному ринку праці.Що так багато кандидатів застосування, міжнародна ступінь магістра справи, швидше за все, зробити претендентові виділитися. Крім того, ступінь гарантуватиме, що студент добре підготовлена ​​до ведення що робота, яку вони могли б отримати при наданні йому або їй навички та знання, необхідні для досягнення успіху.

Ціна ступінь магістра може варіюватися. Витрати залежать від індивідуальних програм, окремих учнів, різних шкіл, і тих країн, де розташовані школи. Важливо, щоб студенти досліджують витрати та переваги будь-якій школі вони вважають, щоб вони могли забезпечити школа добре підходить для них.

MA в галузі міжнародних відносин відкриває всілякі кар'єри дверей. Випускники можуть працювати на уряд чи дипломатичній службі, втягуючись у дипломатії і міжнародної політики. Інші можливі положення включають стає аналітик або менеджер, працюючи в громадській сфері, або працювати на різних міжнародних компаній.

&nbsp

Є багато різних програм MA, доступні в різних форматах. Якщо ви хочете, щоб почати шукати хорошу школу сьогодні, перевірити наш лістинг програми для магістра в галузі міжнародних відносин. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.