Keystone logo

3 Магістр мистецтв (MA) Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Міжнародний готельний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Туризм і готельний бізнес
  • Готельний бізнес
  • Міжнародний готельний менеджмент
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Туризм і готельний бізнес Готельний бізнес Міжнародний готельний менеджмент

З огляду на кількість конкуренції в сучасному діловому світі, багато людей вирішили отримати ступінь магістра. Курсова займає від одного до двох років і передбачає проведення поглиблених досліджень для розширення знань в конкретній галузі. Школи в дослідженнях аспірантів пропонують майже в кожній країні.

Ви могли б запитати себе, що є ступінь магістра в галузі міжнародного готельного менеджменту? Через глобальне характеру гостинності та туризму, кандидати добре навчений і кваліфікований високо цінуються на верхніх позиціях. Ваш Майстер мистецтв є доказом того, що ви можете припустити управлінські обов'язки і застосовувати свої лідерські навички в компанії з міжнародними інтересами. Курсова допоможе вам відточити свої знання про діяльність, фінансового планування, маркетингу та розвитку бізнесу, всі з яких, безсумнівно, служити вам добре в світі міжнародного готелю, курорту і туризму управління.

При дослідженні на здобуття наукового ступеня вашого господаря, ви можете виявити, що рішення проблем, управління проектами та інші загальні компетенції навчившись, буде служити вам добре в багатьох областях вашого життя. Ви можете дізнатися тімбілдінга навички та організаційні методи, в той час як ви розвиваєте тверде розуміння гостинності і туризму.

Вартість отримання ступеня вашого господаря варіюється від школи до школи і від країни до країни. Ви можете звернутися в офіс приймальні комісії будь-яких шкіл, які ви розглядаєте, щоб дізнатися про оплату.

Ступінь магістра на ваше резюме обов'язково принесе великі можливості для кар'єрного зростання. Ви можете подумати, з точки зору управління готелю або курорту, але ви могли б також бути готові до роботи в якості круїзного директора, менеджера з розвитку бізнесу або навіть наукових досліджень і професійного розвитку. Крім того, ступінь магістра вашого може допомогти вам заробити більше високу зарплату у вашій поточної позиції гостинності.

Університети по всьому світу пропонують як вивчення класної кімнати і онлайн-курси, так що ви можете вибрати той варіант, який найкращим чином відповідає даним критеріям. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.