Keystone logo

1 Магістр мистецтв (MA) Програми в Адміністративні дослідження Адміністрування Міжнародне адміністрування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Адміністративні дослідження
  • Адміністрування
  • Міжнародне адміністрування
Сфери навчання
  • Адміністративні дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Адміністративні дослідження Адміністрування Міжнародне адміністрування

Ступінь магістра - це вищий рівень освіти, який студенти переслідують за досягненням ступеня бакалавра. Ці ступені мають набагато вужчу увагу, ніж більшість програм бакалавра, оскільки вони мають на меті підготувати випускників до пошуку роботи у спеціальних галузях кар'єри.

Ви можете думати, що таке магістр міжнародної адміністрації? Магістр мистецтв у даній спеціальній темі призначений для підготовки студентів до керівних та керівних ролей як приватного, так і державного секторів з акцентом на міжнародному бізнесі та справах. Курсова робота включає в себе громадське здоров'я та фінанси, міжнародні відносини та політику, політику та політику уряду, право людини та поведінку, а також ряд інших тем, що стосуються ділової та міжнародної політики. Залежно від вибраної школи, магістр міжнародної адміністрації об'єднає заняття зі стажуванням та дисертацію. У середньому цей ступінь займе пару років, щоб завершити.

Навички, отримані в ході цієї магістерської програми, відкривають студентів до різноманітного вибору кар'єри, і багато шкіл навіть пропонують безкоштовні семінари та можливості для досліджень у галузі, яка найбільше цікавить учня. Цей ступінь також дає студентам можливість продовжувати навчання в аспірантурі, якщо це їхнє бажання.

Вартість зарахування в одну з цих програм буде відрізнятися залежно від країни, але багато шкіл пропонують фінансову допомогу, а стажування може включати стипендії, які допоможуть середнім студентам звести кінці з кінцями. Доцільно вивчити кілька шкіл, щоб побачити, яка програма найкраще відповідає вашим потребам та бюджету.

Найбільш популярна кар'єра для випускників міжнародної адміністрації полягає в зовнішніх відносинах. Це насамперед стосується послів вашої країни, що працюють за кордоном в інших країнах. Конкуренція за такий вид роботи є жорстокою, тому інші варіанти можуть працювати як фахівець із зовнішньої політики в керівному органі, або як міжнародний менеджер з питань банківської справи або торговий менеджер. Звичайно, існують також недержавні можливості, такі як міжнародні юридичні фірми або приватні організації.

Якщо ви вже працюєте, зверніться до онлайнової програми. Гнучкість робить його відмінним вибором для зайнятих фахівців, які бажають розширити свої перспективи роботи. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.