Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 14 Магістр мистецтв (MA) в Міжнародна освіта 2024

14 Магістр мистецтв (MA) Програми в Міжнародна освіта 2024

Огляд

Майстер мистецтв мірою може сприяти подальшому освітніх цілей індивіда, а також збільшити їх потенціал заробітку. З магістра в галузі міжнародної освіти, випускники можуть працювати, щоб створити конкретні рішення проблем, які стоять перед педагогів у всьому світі.

Так що ж таке MA в галузі міжнародної освіти? Студенти в цій програмі буде вивчати і розробляти рішення для проблем складних освіти, зокрема низький рівень шкільної освіти для дівчаток у всьому світі, як забезпечити ефективне навчання в галузі охорони здоров'я у віддалених і сільських районах, де існує обмежений доступ до чистої води і медичних витратних матеріалів, і як щоб забезпечити навички роботи і підготовки кадрів для малозабезпечених студентів в нужденних регіонах світу. Після закінчення студенти можуть взяти на себе зобов'язання змінити вигляд освіти в усьому світі.

Отримавши ступінь магістра в галузі міжнародної освіти може мати багато переваг для випускників, такі, як розробка ефективних лідерських навичок та отримання знань і поваги до інших культур і звичаїв. Використання освіта як інформаційно-пропагандистської роботи, багато студентів також можуть допомогти у всьому світі учні набувають поворотні кваліфікації та професійної підготовки.

Вартість переслідувати ступінь магістра в галузі міжнародної освіти може залежати від університету і тривалість програми, які вони пропонують. Стипендії та гранти можуть бути доступні, щоб допомогти пом'якшити вартість цього наукового ступеня, та студентам рекомендується зв'язатися з їх потенційної безпосередньо в школу для деталізованого списку навчання і платних витрат.

Зі ступенем магістра в галузі міжнародної освіти, випускники можуть знайти роботу працює зі світовими некомерційних організацій, таких як ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, або Корпусу Миру.Випускники можуть працювати в школах в рамках їх громад з метою сприяння глобальне охоплення освіти, програми навчання за кордоном, або допомогти залучити міжнародних студентів. Інші люди воліють створювати свої власні глобальні ініціативи в галузі освіти.

Якщо сприяння освіті і працює, щоб допомогти реформи і поліпшення шкільного звернення по всьому світу для вас, то почати свій диплом про вищу освіту на форумі. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Педагогіка
 • Міжнародна освіта
Сфери навчання
 • Педагогіка (14)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання