10 Магістр мистецтв (MA) Програми в Міжнародна журналістика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Журналістика та засоби масової інформації
 • Журналістика
 • Міжнародна журналістика
Сфери навчання
 • Журналістика та засоби масової інформації (10)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістр мистецтв (MA) Програми в Міжнародна журналістика

  Магістр, також званий М.А., це ім'я, дане в такій мірі, як правило, надається після ступінь бакалавра було отримано в суміжній галузі. МА зазвичай присуджується ступінь для дослідження англійською мовою, гуманітарні науки, історії, мови та мистецтва. Часто, після 2:59 років курсових та / або дослідження, наукову статтю або дисертацію написано або будуть здавати в якості остаточного необхідною умовою для досягнення ступеня.

  Що таке магістра в галузі міжнародної журналістики? Світ журналістики швидко змінюється в цей день і віку. З технологічної, культурної та політичної зміни в цьому світі, поле журналістики швидко розвивається. Ступінь у галузі міжнародної журналістики буде надати студентам контексту для світових подій, дозволяючи їм розвинути власне журналістське голос.

  Як журналістика кар'єру, яка пов'язує події в світі з суспільством, ступінь у міжнародній журналістиці надає багатий освіту для контекстуалізаціі світ в якому ми живемо.Незалежно від того, студенти обирають, чи варто продовжувати журналістику або перейти на інші професії, ступінь журналістика прекрасним місцем для початку.

  В залежності від довжини програми і в яку школу кожен вибирає для участі студенти можуть знайти цілий ряд витрат на ступінь магістра в галузі міжнародної журналістики. Студенти повинні ретельно дослідити інститути і витрати.

  MA в галузі міжнародної журналістики готує студентів протягом багатьох затребуваних кар'єри. Випускники готові працювати в журналістиці робіт, таких як редактори, репортерів, письменників і консультантів. Державні органи часто наймають тих, хто журналістики градусів. Крім того, студенти часто вибирають, щоб перейти на програму PhD чи іншій мірі вищої освіти.

  Онлайн градусів у міжнародній журналістиці мають ту перевагу, даючи студентам гнучкий графік і свободу робити те, курсові з будь-якого місця. Для багатьох студентів, це найкращий спосіб, щоб переслідувати ступінь.Щоб почати роботу з курсу, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.