Keystone logo

34 Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Політологія Міжнародна безпека 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Міжнародна безпека
Сфери навчання
  • Соціальні науки (34)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Політологія Міжнародна безпека

Ті, хто зацікавлений у вивченні уряд і державну політику може вибрати для вивчення отримувати ступінь магістра мистецтв в області міжнародної безпеки. Цей ступінь готує студентів для аналізу та розуміння поточних подій і проблем безпеки.

Що таке ступінь магістра в галузі міжнародної безпеки? Ця програма вчить студентів про національну та глобальної політики безпеки, заходів, і проблем в сучасному світі. Більшість курсів будуть розглянуті військові, екологічні, соціальні, і демографічні чинники. Багато програм пропонують або навіть зажадати дослідження або стажування. Студенти дізнаються про історію міжнародної безпеки і як воно змінилося протягом минулого століття. Ступінь в області міжнародної безпеки дозволяє для кар'єри в розвідці, зовнішньої політики, дипломатичній службі, та інших областях, пов'язаних з міжнародними справами.

Студенти отримати Магістр міжнародної безпеки, щоб мати більше можливостей для вирішення складних питань безпеки в двадцять першому столітті. З міждисциплінарного розуміння поточних подій, випускники цих програм готові вирішити деякі з найскладніших проблем світової спільноти, з якими стикається. Студенти завершити програму з навичками і знаннями, які роблять їх привабливими перспективи різних міжконтинентальних кар'єри.

Вартість міжнародних програм безпеки варіюється між установами. Безпосередньо контакт школу може надати більш докладну фінансову інформацію. Більшість програм займе близько двох років, щоб закінчити, але вони можуть варіюватися від одного до трьох років.

Особи, що отримали ступінь магістра в галузі міжнародної безпеки в цілому кар'єру в міжнародних справах, які охоплюють широкий спектр можливостей.Наприклад, випускник може знайти роботу в якості дипломата, PolicyMaker, аналітика, вченого, або військовий чиновник. Випускники можуть перейти до гуманітарних або державні посади, а також.

&nbsp

Багато авторитетних університети пропонують програми онлайн для тих, хто шукає ступінь магістра в галузі міжнародної безпеки. Ці варіанти онлайн відмінно підходить для людей, які можуть працювати або подорожують в той час як вони приймають курсів. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.