Keystone logo

10 Магістр мистецтв (MA) Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музичний бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Музичний бізнес
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музичний бізнес

Магістратура - це вища ступінь, що забезпечує поглиблене, концентроване навчання у вибраній області. Студенти можуть використовувати ступінь, щоб просунути кар'єру, зосередитися на конкретному аспекті своєї галузі або готуватися до продовження навчання на докторантурі.

Що таке MA в музичному бізнесі? Навчання зосереджено на бізнес-аспектах музики, а не на продуктивних можливостях. Студенти отримають глибоке розуміння музичної індустрії та навчаться створювати успішний музичний бізнес. Інструкція з маркетингових стратегій надає студентам можливість використовувати технології та інші інструменти, щоб генерувати інтерес для фанатів. Курси лідерства та етики вивчають необхідність етичного вибору в таких сферах, як поводження з митцями та права інтелектуальної власності. Бізнес-фінанси надає навички для фінансового аналізу та фінансування діяльності. Навчальний план може включати статистику, управлінський облік, інформаційні технології, поведінку людей та музичне керівництво.

Займання ступеню забезпечує переваги як особистого, так і професійного життя. Розуміння рекламних заходів допомагає учням зміцнювати впевненість і може вдосконалювати щоденні взаємодії. Курси з лідерства та етики підвищують можливості прийняття рішень на всіх рівнях.

Вартість програми залежить від місця розташування школи, часу, необхідного для виконання, та вимог навчального плану. Завдяки дослідженню глобальних варіантів, студенти можуть визначити найкращий вибір відповідно до їхніх потреб.

Кар'єрні можливості є достатніми для фахівців у всіх сферах музичного бізнесу. Промисловість процвітає на підготовлених фахівців в операціях, а також продуктивності. Вакансії доступні в публікаціях музики, маркетингу та розповсюдженні записів, керуванні онлайновими потоковими послугами, контрактами та ліцензуванням, авторськими правами та музичними технологіями. Випускники також можуть застосовувати свої навички в області комунікацій, маркетингу та зв'язків із громадськістю для просування митців та музичних колективів. Професіонали також необхідні для планування та керування концертними турами та сеансами запису.

Майстер музичного бізнесу дає можливість взяти на себе провідну роль у швидко розвивається та висококонкурентній галузі. Почніть свій сучасний тренінг сьогодні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.