Keystone logo

17 Магістр мистецтв (MA) Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музикування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Музикування
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музикування

Ступінь магістра присуджується особам, які продемонстрували протягом всього аспірантурі майстерності своїй конкретній галузі дослідження. MA, або Магістр, зазвичай фокусується на об'єктах, з гуманітарною бази, таких як історія, література, філософія, культурологія та мистецтва.

Що таке магістра в галузі музики продуктивності? Деякі з цих програм зосередитися на створенні аудиторії, розвиток інноваційних методів практики, проведення оркестри і оркестри, історії та вплив джазу, або розвиток мистецтва на конкретного інструменту. Індивідуальні заняття часто мають назви, такі як музика в історії, етномузикології, редакційного музикознавства, композиції, складати музику для ЗМІ, або крос-культурної музики. Студенти можуть знайти, що їх дослідження завершуються в дисертації, оцінюється портфеля або великого творчого проекту.

Студенти отримають доступ до розробки та поточних досліджень у своїй галузі.Вони мають доступ до багатьох талановитим викладачам і художників, як місцевих, і відомий. Студенти мають можливість розвивати свої власні вибрані області вираження музики в той же час піддається набагато більш широкої області інтересів, залишаючи їх добре округлені, як вони прогресують за обраним ним шляху фокусі.

Витрати на навчання та зборів може змінюватися багато від однієї школи або установи до іншого, тим більше, що ці центри навчання розкидані по всій різних країнах. Для отримання більш детальної інформації про тарифи можна отримати у школи безпосередньо.

Випускники цієї магістерської програми готові стати вчителів музики, виконавців, диригентів, музичних дослідників, фахівців в засобах масової інформації, солістів, членів оркестрів та груп, музичних редакторів і розробників програм. Вакансії можна знайти в кіноіндустрії, мультимедійні компанії, в бізнес-секторі мистецтва і музики установ, адміністраторів у школах і консерваторіях, в музеях і в індустрії розваг.

Якщо ці можливості здаються запрошуючи вас, уважніше поглянути на деякі з доступних варіантів школи. Використовуйте лістинг програми, щоб знайти ті варіанти, які здаються їм найбільш підходящими, а потім заповнити розрив у рахунку форми для отримання додаткової інформації. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.