Keystone logo

141 Магістр мистецтв (MA) Програми в Мови 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мови
Сфери навчання
  • Мови (141)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Мови

Майстер гуманітарних наук є передовим курс ненаукового дослідження, які можуть забезпечити нові й захоплюючі можливості для випускників. Ступінь магістра зазвичай завершується в один або два роки, і він може стати відмінним способом для людей, щоб прискорити свою кар'єру.

Що таке ступінь магістра в області мов? Майстри мистецтв в мовах це програма, яка фокусується на вивченні різних міжнародних мов, а також культури та історії країни, в якій вони відбуваються. Від аналізу древніх мов до розгадки деталі однієї мови, студенти можуть зосередитися на конкретній області або країни інтересу, або взяти більш широкий підхід. Після того, як закінчив, студенти стануть господарями над словесності і володітиме глибокими знаннями своєї справи.

Чому переслідувати ступінь магістра в області мов або лінгвістики?Люди, які вибирають це поле є пристрасть до розуміння і спілкування з людьми з усього світу. Випускники, які здобули ступінь магістра в області мов, як правило, більше можливостей з шансом заробити більшу зарплату. Найголовніше, студенти мають можливість вивчати поле, що вони захоплені, і багато з них в змозі розвинути розширені зв'язку з людської раси.

Вартість отримання магістра гуманітарних наук в області мов часто залежить в яку школу студент вибирає для участі. Ціни за навчання розрізняються залежно від країни студент вирішує звернутися освіту. Багато шкіл по всьому світу пропонують стипендії та програми фінансової допомоги, які можуть допомогти зробити попередній освіту доступнішою.

З Майстри мистецтв за спеціальністю мов, випускники можуть розраховувати знайти вакансій від усього світу.Від усних і письмових перекладачів, вчителям і членам корпоративної еліти, люди з магістра в мовах можуть використовувати свої знання в різних областях. Інші посади, які використовують цей високо цінуються ступеня включають логістики та дистрибуції, мода, подорожі, і дипломатичні служби.

&nbsp

В даний час, студенти можуть легко застосувати для школи за своїм вибором онлайн. Майбутні випускники мовних можете також визначити, в якому районі мовою вони хотіли б вивчати і застосовувати онлайн в спрощеному процесі. Застосувати сьогодні в магістратурі в мовах, заповнивши просту форму онлайн. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.