Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 224 Магістр мистецтв (MA) в Мистецтвознавство 2024

224 Магістр мистецтв (MA) Програми в Мистецтвознавство 2024

Огляд

Одним з найрізноманітніших аспектів людської культури є творчість, яка відображається за допомогою різних мистецтв. Література, мода, візуальний і концептуальний дизайн вивчаються на програмах магістратури по всьому світу і сприяють розвитку сучасного мистецтва, збагачуючи його знаннями і досвідом минулих століть.

На перший погляд, відповідь на питання “Що таке ступінь магістра в області мистецтв?” здається очевидною, але все не так просто, як багато людей думають. Існують десятки програм магістратури зі спеціалізацією в області мистецтв і кожна така програма може похвалитися багатою історією. Область природних наук пов'язана з накопиченням фактів і побудовою логічних взаємозв'язків, в той час як область мистецтв грунтується на творчості і історичних порівняннях. Також, як у випадку з магістратурами в галузі природничих наук, в основі програм магістратури з мистецтв можуть бути лекції або науково-дослідна діяльність. Для успішного закінчення більшості програм магістратури, необхідно підготувати повноцінне портфоліо на певну тему.

Для вступу на більшість спеціалізацій потрібна наявність ступеня бакалавра мистецтв, при цьому початкова спеціалізація може ставати більш вузької в зв'язку з подальшим поглибленим вивченням певного предмета. Навчаючись в галузі мистецтв перед студентами відкриваються нові професійні можливості і кар'єрні перспективи.

Вартість навчання на програмах магістратури MA в області мистецтв, в значній мірі залежить від типу обраної спеціалізації та самого університету. Оскільки в більшості випадків вартість навчання відіграє вирішальну роль при остаточному виборі університету, радимо заздалегідь дізнатися повну інформацію про вартість навчання. У деяких випадках роботодавці готові оплачувати вартість навчання своїм співробітникам, розуміючи важливість підвищення якості кваліфікації свого персоналу.

Більшість спеціалізацій магістратури тісно пов'язані з певними галузями, це означає, що роботу в області візуальних мистецтв, архітектури, дизайну легше шукати при наявності відповідного ступеня магістра MA.

Якщо ви хочете дізнатися більше про переваги програм магістратури МА в області мистецтв, почніть шукати перспективні навчальні заклади онлайн. Існують сотні програм і університетів по всьому світу, які пропонують можливості онлайн навчання, що у багато разів полегшують можливості продовження освіти. Не відкладайте здобуття ступеня магістра, адже він допоможе вам знайти роботу, про яку ви раніше могли тільки мріяти. Почніть пошук програми, яка підходить саме вам і зв'яжіться з приймальною комісією університету безпосередньо, заповнивши просту веб-форму з опитуванням.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мистецтвознавство
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (224)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання