Keystone logo

147 Магістр мистецтв (MA) Програми в Мистецтвознавство Мистецтва 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мистецтвознавство
  • Мистецтва
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (147)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Мистецтвознавство Мистецтва

Майже кожен стикається будівельні та проектні елементи на щоденній основі. Триваюче вивчення архітектури потрібно для людей, які хочуть прийняти їх конструктивні здібності на наступний рівень.

В якості найдавнішої професії, архітектори шанували як провидців і будівельників народів. Сьогодні архітектори і раніше одні з найважливіших учасників в розробці міських центрів, будівель і співтовариств. Міський озеленення та проектування будівель є фокусами обох чотири роки і аспірантів навчальних програм в галузі архітектури. Аспірантура заглиблюватися в філософію, історію, і майбутнє архітектури як мистецтва і науки.

У той час як ви можете знати відповідь на "Що таке ступінь магістра в галузі архітектури?" Ви могли б досі дивуюся, що вигоди для підібгавши цей вчений ступінь.Є досить багато напрямків роботи, які вимагають додаткових знань в галузі архітектури, в тому числі міського розвитку, регіонального планування та ландшафтної архітектури. Ступінь магістра в цій галузі може зробити кандидат більш затребуваною для бажаного положення.

Вартість отримання магістра архітектури відрізняється в залежності від того, де ви берете ваші класи випускник рівні. Щоб отримати точну оцінку загального і від-семестр витрати, поговорити з приймальної комісії зі шкіл в якому ви зацікавлені. Сайті програми дозволяють більше різноманітності в цінах і виборі, коли підібгавши вчені ступені, в тому числі градусів архітектурного Учителя.

У той час як ступінь бакалавра в галузі архітектури буде відкрити багато дверей для працевлаштування, магістра буде скористатися ще більше можливостей для власників ступеня.Деякі з можливих кар'єри включають управління на архітектурну фірму, проектуванні муніципальних садів, і застосовуючи принципи історичного дизайну в сміливих нових будівель.

Для того, щоб стати учасниками навчального курсу магістра, потрібно спочатку знайти школу, яка добре підходить для особистих потреб. Ви можете подивитися на сайті відповідних шкіл, які навчають поняття, які додаватимуть на свою базу архітектурних знань і які допоможуть збільшити ваш працевлаштування як професіонал. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.