Keystone logo

43 Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження в галузі управління Менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження в галузі управління
  • Менеджмент
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (43)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження в галузі управління Менеджмент

Майстер мистецтв (MA) - це гнучкий ступінь, який студенти можуть отримати у багатьох областях. Щоб заробити магістра, школи часто потребують поєднання вивчення класу та досліджень протягом декількох років.

Що таке магістра в галузі управління? Цей ступінь часто вважається відправною точкою для тих, хто переслідує різні сфери лідерства та управління. Дослідження починаються з основ бізнесу та загального управління, а потім можуть поширюватися на спеціалізовані галузі, такі як міжнародний бізнес. Часто курси, здобуті для магістра в галузі менеджменту, зосереджені на майбутньому виборі студента у сфері зайнятості, підготовці його до бізнесу. Ці студенти будуть дивитися на сучасний ринок і знайти області, в яких вони можуть вести і виграти в підприємницьких починаннях.

Незалежно від їхнього вибору спеціалізації, випускники з магістерською програмою в менеджменті можуть отримати навички керівництва та вирішення проблем, що допоможе їм внести свій внесок у місцеві громади як сильним голосом у школі, так і тим, хто виступає за позитивні зміни. Ці навички, поєднуючись з їх більш широким знанням реального бізнесу, також підвищують їхню цінність для майбутніх роботодавців.

Головним чинником вибору університету є вартість, яка коливається залежно від місця розташування та програми. Студенти, які хочуть отримати магістра в галузі менеджменту, повинні завершити ретельне дослідження вартості їх переважної програми до вступу.

Оскільки магістра в галузі менеджменту є такою відкритою відправною точкою, студент, який його проводить, може дивитися на багато варіантів кар'єри. Ті з магістерськими ступенями в управлінні можуть стати менеджерами, аналітиками або консультантами, як у приватному, так і у державному секторі. Деякі студенти можуть вибирати керівників на будь-якому рівні державного чи неприбуткового менеджерів. У всіх цих кар'єрах випускники ведуть голос змін і прогресу в межах вибраної області.

Кампуси в багатьох країнах пропонують повний і неповний робочий день для студентів, які досягли магістерських ступенів в управлінні. Сотні шкіл також пропонують онлайн-варіанти для студентів, які потребують гнучкого графіку. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.