4 Магістр мистецтв (MA) Програми в Літературознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Літературознавство
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Літературознавство

Для студентів, які бажають піти на наступний крок після отримання ступеня бакалавра, ступінь магістра або магістра мистецтв може бути ідеальним вибором. Як правило, найкраще підходить для навчання, який включає в себе суспільствознавство, гуманітарні науки або мистецтво, МА може застосовуватися в багатьох областях навчання.

Що таке магістр в галузі композиційних досліджень? Дослідження магістра композицій може бути спеціально орієнтованим на мистецтво створення письмових проектів. Це може включати інтенсивні дослідження творчого письма, професійного письма та драматичного письма. Коли ви закінчите програму MA in Composition, ви можете розраховувати на те, щоб мати широкі знання про те, як добре писати і ефективно використовувати слова. Ви можете вивчати граматику, а також різні аспекти англійської мови.

Знання про те, як писати, може полегшити спілкування з іншими, як особисто, так і професійно. Більше розуміння риторики, використаної в письмовій формі, допоможе вам побачити проблеми з більш ніж однієї сторони. Знання про те, як правильно скласти новий твір, допоможе вам більш організовано продумати та ефективніше реалізувати проекти.

Вартість магістра в галузі композиційних досліджень може варіюватися в залежності від кількох факторів. Деякі речі, які можна враховувати при розгляді вартості цього ступеня, полягають в тому, де курси приймаються та які передумови потрібно виконати.

Маючи магістра в галузі композиційних досліджень, можна відкрити широкий спектр варіантів кар'єри. З цією мірою ви можете сподіватися зробити щось, що вимагає багато написання. Ви можете працювати журналістом для газети чи журналу або стати автором, який публікує ваші власні книги. Ви також можете вивчити світ п'єс і сценарію та працювати над створенням нових скриптів для фільмів, а також інших творів. Багато з цих кар'єрів може бути дуже самостійним і творчим.

Подумавши про те, як працювати в магістратурі у композиційних дослідженнях, ви можете розглянути заняття в традиційному університеті або в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.