Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 112 Магістр мистецтв (MA) в Культурологія 2024

112 Магістр мистецтв (MA) Програми в Культурологія 2024

Огляд

Майстер мистецтв може бути зароблений в ряді галузей мистецтва, наук та гуманітарних наук. Ці програми значно відрізняються від часу, необхідного для завершення, хоча більшість студентів зможуть закінчити через три роки або менше.

Що таке майстер культурології? Ці програми, в основному, служать студентам, зацікавленим у конкретних культурах та їхньому минулому та сучасному розвитку. Класи охоплюють різні теми та можуть включати вивчення мови, методологію дослідження та літературний аналіз. Деякі курси можуть зосередити увагу на певній історії та традиціях культури, тоді як інші можуть більш уважно вивчати поточну мову, державні та економічні питання. Заняття також можуть заглибитися у важливі художні середовища культури, включаючи літературу, музику, театр та кіно.

Культурні дослідження можуть допомогти студентам розвинути навички, важливі як на робочому місці, так і в реальному світі. Ці навички можуть включати міжкультурний зв'язок, геополітичне обізнаність, розуміння мови та багато інших корисних рис.

Те, що можна заплатити за програму МА, залежить від ряду факторів, таких як зосередження на ступені та розташуванні університету. Звернення до відділу прийому - це хороший спосіб зібрати цю інформацію.

На факультеті кар'єри є ряд варіантів, доступних для студентів, які заробляють магістра в галузі культурології. Багато підприємств прагнуть наймати людей з цією освітою для роботи директорами програм, а також у сфері досліджень та розробок. Випускники, які вивчають мову, можуть шукати роботу на міжнародному рівні як помічники директорів з маркетингу та помічників директорів з комунікацій. Також існують можливості для викладачів на всіх рівнях освіти, а також посади в музеях та різних письмових можливостях.

Заробіток цього ступеня магістра є чудовим кроком для всіх, хто цікавиться вивченням та роботою в унікальних культурах. Щоб отримати додаткову інформацію, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Культурологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (112)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання