Keystone logo

145 Магістр мистецтв (MA) Програми в Журналістика та засоби масової інформації Комунікація 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Комунікація
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (145)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Журналістика та засоби масової інформації Комунікація

Багато студентів вирішили продовжити ступінь магістра в галузі зв'язку, щоб отримати більш високий рівень навичок в конкурентному полі. Це вчена ступінь пов'язана з підвищеною набір навичок дослідження та презентації в бізнес-комунікацій.

Що таке ступінь магістра в галузі зв'язку? Магістр в галузі зв'язку є диплом про вищу освіту, що дає студентам передових досліджень, написання та подання навичок. Студенти, як правило, розслідування теми на основі широкого спектра курсів дисциплін, які будуть застосовуватися свої академічні досвід своєї кар'єри. Студенти вивчають кращі методи, щоб зібрати дані і представити відповідні результати в письмовій формі і в публічних виступах. Студенти освіту отримують в процесі заробляння цю ступінь готує їх для різних позиціях ділові відносини.

Курси, таких як стратегії, організаційної поведінки, і інформаційних технологій пропонують кілька напрямків концентрації в залежності від кар'єрних інтересів учня. Завдяки дослідженням, організації матеріалу, і представлення результатів, які використовують методи з урахуванням на об'єкт курсу та пов'язаних траєкторії кар'єри, студенти розвивають досвід, який ставить їх у верхні строчки своїх однолітків в області бізнес-комунікацій.

Довжина і час, необхідний для завершення курсових до цієї науковим ступенем варіюється в залежності від різних вимог окремих програм, і в результаті вартість варіюється в залежності від установи. Майбутні студенти повинні перевірити з кожної установи, щоб отримати чітке уявлення про витрати часу і навчання, необхідного для завершення програми.

Знання та досвід має відношення до різних управлінських областях зв'язку, таких як маркетинг, зв'язки з громадськістю, і організаційних комунікацій. Студенти використовують свої ступені, щоб увійти суспільні відносини для компаній, ставши громадського представник організації. Вони можуть написати або представити відповіді на запити, відповідати Media Live питання або інформаційні ремесло релізи. Маркетингові можливості використовувати комунікативні навички; студенти використовують свої дослідницькі та презентаційні навички для створення повідомлення. Спілкуючись повідомлення ефективно потрібен на посаді в організаціях, а також.

&nbsp

Майбутні студенти можуть знайти правильний установа проводити їх ступінь пошуком в широку базу даних шкіл і порівняти курсових, розташування, і варто їх потреб і цілей кар'єри.Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.