Keystone logo

9 Магістр мистецтв (MA) Програми в Виконавські види мистецтва Музика Композиція 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Композиція
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Виконавські види мистецтва Музика Композиція

Ступінь магістра зазвичай заробив після завершення академічної програми післявузівської. MA, або Магістр, зазвичай фокусується на ліберальній галузі мистецтва, такі як література, історія, лінгвістика і музики. Завершення цієї програми позиціонує студентів для доступу до можливості для подальшої освіти або для роботи в спеціалізованій області своєї галузі.

Що таке MA в склад? Ця програма забезпечує комплексну експозицію до музичної композиції, імпровізації, техніки і теорії, і різних інструментів. Програми можуть бути спрямовані на розвиток сучасної музики, відео документації, звукового оточення досліджень, етномузиковеденіе, музики до кінофільмів, сольних виступів, історії та культури музики, всі аспекти виступів і декорацій. Ці та інші теми призначені для підготовки студентів до етапу в кар'єрі позицій після закінчення школи.

Студенти вигоду від можливості спеціалізуватися в області за власним вибором, а також можливість займатися критично межах своєї дисципліни. Студенти мають можливість виконувати і аналізувати свої власні техніки виконання та інші. Студенти спілкуватися з талановитими професіоналами і досвідченими інструкторами і користь, коли вони працюють у тісній співпраці з іншими студентами.

Вартість навчання та інших зборів може змінюватися зовсім небагато з однієї школи в іншу, особливо в навчальні заклади розташовані в районах по всьому світу. Кращий курс дій, щоб зв'язатися з окремим школам для точної інформації.

Випускники цієї програми були добре відомі піаністи та нагородами композиторів, створили незалежні релізи власної музики і провели в ряді місць. Це не рідкість для студентів, щоб увійти в навчальному позиції або отримати роботу з великими виробничими компаніями.Інші можливості включають кар'єру з художніми галереями, музичних технологій, арт адміністрації та збереження музики.

Ваша любов до музики може стати корисним кар'єри з правом освітнього тлі. Використовуйте програму з переліку переглянути параметри доступні для вас, а потім заповнити провідну форму, щоб отримати більш детальну інформацію про школи і програмах. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.