Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 10 Магістр мистецтв (MA) в Зв'язки з громадськістю в Великобританія 2023

10 Магістр мистецтв (MA) Програми в Зв'язки з громадськістю в Великобританія 2023

overview

Зв'язки з громадськістю PR являє собою багатопрофільну поле, яке поєднує в собі маркетинг, реклама та інші комунікативні зусилля. Як правило, мета програм зі зв'язків з громадськістю та курси, щоб допомогти студентам зрозуміти, як допомогти окремим особам і підприємствам в з'єднанні із засобами масової інформації, на конкретному ринку або спільноти з особливих доручень.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Ступінь MA - це магістерський ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення навчання на програмах в галузі мистецтва і гуманітарних наук за такими спеціальностями, як історія, комунікації, філософія, теологія або англійська мова. Програми на здобуття ступеня магістра наук, як правило, включають курсові роботи, проведення досліджень і здачу іспитів.

read_more

filters

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Великобританія
 • Маркетингові дослідження
 • Зв'язки з громадськістю
fields_of_study
 • Маркетингові дослідження (10)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format