Keystone logo

373 Магістр мистецтв (MA) Програми в Журналістика та засоби масової інформації 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (373)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Журналістика та засоби масової інформації

Майстер мистецтв часто вимагається для тих, хто бажає бути експертами у сфері вільного мистецтва, або для студентів, які бажають отримати вищу оплачувану посаду в іншому місці. Ці ступені вимагають закінчення ступеня бакалавра для вступу і часто займає два роки, щоб завершити.

Що таке магістр з журналістики та масової комунікації? Для студентів, які прагнуть зайняти вищу освіту в рекламі, медіа-право, державне управління, етика та письмо, магістр мистецтв у галузі журналістики та масової комунікації, швидше за все, буде відмінно підходить. Студенти можуть насолоджуватися можливостями брати участь у реальних прикладах журналістики та публічних ситуацій спілкування та вивчати важливу галузеву термінологію, що має вирішальне значення для відмінної роботи в цій галузі.

Переваги вивчення журналістики та масової комунікації включають чудові навички стратегічного спілкування, культурні та галузеві компетенції, а також вдосконалені навички написання та редагування. Навички, отримані в цій програмі, добре перекладаються на програми за межами журналістики.

Вартість навчання для магістра в галузі журналістики та масових комунікацій дуже залежить від того, який університет пропонує ступінь та де знаходиться університет. Виступати перед академічним радником буде найкращим варіантом для відповіді на питання стосовно витрат.

Після закінчення цієї магістерської програми, люди часто займаються захопленою кар'єрою в журналістиці, спеціалізуючись як на дослідників, телерадіомовників та технологів. Ті, хто зацікавлений у маркетинговій кар'єрі, теж добре працюють з цим ступенем через те, що зосереджено на стратегічному спілкуванні та рекламі. Випускники програми можуть знайти нагороджуючу роботу як письменників, редакторів та медіа консультантів в залежності від сфери їх інтересів. Проте інші вирішують стати вчителями журналістики та спілкування в університеті.

Майстер мистецтв у галузі журналістики та масової комунікації може бути завершено онлайн або особисто в університетах по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.