3 Магістр мистецтв (MA) Програми в Електронний бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Бізнес-дослідження
  • Цифровий бізнес
  • Електронний бізнес
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Електронний бізнес

Що потрібно зробити після закінчення чотирирічної програми бакалавра? Деякі випускники спробують увійти до робочої сили, але багато хто з них вирішать продовжити свою освіту, отримавши ступінь магістра. Ця спеціальна програма зроблена для того, щоб дати студентам початок, коли вони вступають у свою кар'єру, а також забезпечують більш високий рівень освіти.

Що таке MA в електронному бізнесі? Хоча воно включає багато тих самих принципів, які присутні в традиційній діловій програмі, він також зосередиться на віртуальному бізнесі. Це може бути корисно думати про це як про комбінацію бізнес та комп'ютерних наук. Програма зазвичай включає курси, пов'язані з програмуванням, апаратним і програмним забезпеченням, а також Інтернетом. Більшість людей, які вводять це поле, прагнуть розпочати свій власний бізнес в Інтернеті, але існує також можливість приєднатися до існуючої компанії або навіть до офлайн-компанії, яка прагне інтегруватися з онлайновим світом.

Електронна бізнес-програма може стати неймовірною можливістю для випускників комп'ютерних наук вступити в бізнес-майор. Окрім передових досліджень у бізнесі, ви отримаєте навички критичного мислення, менеджменту та організації.

Витрати, пов'язані з майстром в електронному бізнесі значно відрізняються. Кожна школа та країна матимуть різні рівні навчання. Тривалість навчання також буде впливати на витрати. Дуже корисно проводити дослідження перед тим, як взяти участь у програмі.

Найбільш поширеним застосуванням ступеня магістра в електронному бізнесі є підприємництво. Якщо ви хочете почати свій власний бізнес в Інтернеті, це може бути кращим вибором для вас. Крім того, ви можете працювати як спеціаліст з електронної комерції, системний аналітик, представник онлайн-ринку, онлайн-консультант тощо. Ступінь у цій галузі може допомогти вам увійти в онлайн-бізнес або просто зробити вас більш привабливим, як традиційний діловий випускник.

Якщо ви готові почати свій ступінь магістра, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.