Keystone logo

120 Магістр мистецтв (MA) Програми в Економічні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (120)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Економічні дослідження

Є багато причин, студенти вивчають ступінь магістра в галузі економіки. Ступінь надає студентам з сильною основою передовими знаннями економіки з експертної розуміння економічного аналізу та громадських додатків.

Що таке ступінь магістра в галузі економіки? Магістр в галузі економіки є вчений ступінь, яка готує студентів до різних академічних, банківській, страховій, і державних занять. Студенти, як правило, дізнатися економічну теорію і кількісні методи застосовувати теорію для різних налаштувань. Студенти будуть використовувати ці методи, щоб знайти рішення для проектів в державній політиці та господарської практики. Це тверде база знань пропонує академічні та практичні інструменти для кар'єри в області економіки.

Твердий економіка база знань може бути застосований до багатьох областях, і курсових можуть бути адаптовані відповідно кожного студента цілей та сфери інтересів кар'єри.Студенти завершити роботу в країнах з розвиненою економікою і аналізу, а потім можете вибрати з різних курсів, таких як етики, права, промислових організацій, соціології, праці та політичних чи громадських економіки.

Студенти знайдуть діапазон витрат для реалізації цієї наукового ступеня. Кожна установа буде визначити кількість курсових, необхідних для завершення ступінь, в результаті різних проміжків часу та загальної вартості відвідувати програму кожної школи. Майбутні студенти повинні бути впевнені, вони перевіряють політику кожної школи для отримання додаткової інформації.

Після завершення їх вчені ступені, студентам знайти у них є багато варіантів полів для введення. Багато випускників ввести страхові та банківські фірми, приймаючи такі посади, як дослідження економіста або асоційованого економіста. Консалтингові позиції як політичні радники доступні в приватних, так і державних організацій.Деякі випускники обирають для введення академічні та докторських програм, обслуговуючих пізніше доцентів в галузі вищої освіти з цілями керівних посадах в економічних досліджень і публікацій.

Ця програма пропонується всьому світу у великому відбору установ. Студенти, які шукають правої установи для їх місцеположення, інтересів і кар'єрних цілей слід почати з пошуку нашу велику базу даних шкіл. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.