Keystone logo

93 Магістр мистецтв (MA) Програми в Економічні дослідження Економіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Економіка
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (93)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Економічні дослідження Економіка

Майстер мистецтв (MA) ступінь є наступним рівнем освіти після закінчення ступеня бакалавра. Вони дозволяють продовжувати вивчення предмету, перенесеного з бакалаврату, або вивчення інших професійних чи академічних інтересів.

Що таке магістр з економіки? Програма дипломної підготовки готує учасників до основ економічного аналізу. Курсові роботи можуть включати економетрику, мікроекономіку, макроекономіку та аналіз даних. Як правило, основна увага приділяється математиці, зокрема обчислюванню, лінійній алгебри, ймовірності, а також статистиці. Можна запропонувати фахівцям вибрати навчальний досвід та може включати міжнародну торгівлю та фінанси, право, працю, теорію ігор та економіку для багатьох галузей.

Студенти цієї програми ступеня в основному вивчають, як використовувати інструменти економічного аналізу, необхідні для вивчення питань та політики. Вони також розвивають сильні навички досліджень, а також аналітичні здібності шляхом суворого вивчення економічної теорії.

Витрати на програму MA в галузі економіки значно відрізняються залежно від типу навчального закладу, який ви обрали, країни, в якій вона знаходиться, та часу, необхідного для завершення програми. Чекайте витратити від одного до трьох років, щоб закінчити навчання. Наукові школи, які вас цікавлять, і зв'яжіться з ними для отримання додаткової інформації.

Завершення магістра в галузі економіки може призвести до кар'єри як економіста в приватному або державному секторі. Деякі можливі ранні кар'єрні посади включають аудитора, менеджера, програмного працівника, радника, координатора, фахівця з партнерства та консультанта. Роль урядів може варіюватися від інспектора, міністра та інженера до менеджера програми, посла та генерального менеджера відділу. Вищі посади в бізнесі від директора до головного виконавчого директора є загальними, а в академічному світі є професори, академічні декани та кафедри.

Магістр економіки доступний у університетських містечках по всьому світу та в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.