Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 7 Магістр мистецтв (MA) в Духовність 2024

7 Магістр мистецтв (MA) Програми в Духовність 2024

Огляд

Для людей, які хочуть розширити своє розуміння конкретної галузі навчання, ступінь магістра мистецтв програма може забезпечити досвід, який вони шукають. Більшість магістерських програм змушують студентів більше знати вибрані дисципліни.

Що таке магістр духовності? Зазвичай пропонується через університетський теологічний коледж, ця програма вчить студентів про те, як релігійна духовність може вплинути на громаду та її членів. Вчені вважають, що духовність може стимулювати соціальні зміни та керувати різними культурними ситуаціями. Класи програми містять приклади того, як духовність впливає на повсякденне життя чоловіків і жінок, які практикують всі види життя в усьому світі.

Випускники з цим ступенем отримують сильне почуття співчуття, яке може перекласти на кар'єри, які вимагають співпереживання. Вони також навчаються розглядати обидві сторони проблеми, майстерність, яка є критичною як в політичній, так і в діловій кар'єрі.

Вартість навчання може варіюватися з кількох причин. Чи є школа приватною чи публічною - це один із ключових факторів. Інший варіант - чи студент відвідує заняття неповний робочий день або повний робочий день. Місце школи також відіграє певну роль. Краще порівняти школи, щоб знайти найбільш відповідну програму за правильною ціною.

Люди з майстерними ступенями духовності найчастіше знайдуть роботу як членів духовенства. Вони також можуть вирішити повернутися в університет і стати інструкторами або дослідниками. Ті, хто вирішив продовжувати роботу поза релігійними установами, швидше за все, досягатимуть кар'єри, які потребують сильних навичок слуху та чуттєвих почуттів. Вони можуть працювати як дипломати або консультанти. Вони також можуть вирішити працювати професіоналами в сфері людських ресурсів у бізнесі.

Студенти, зацікавлені в магістратурі духовності, відкриють чудові програми в різних школах світу. Вони також можуть знайти хороші програми в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Теологія
  • Духовність
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання