Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 24 Магістр мистецтв (MA) в Дослідження дизайну в США 2023

24 Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження дизайну в США 2023

overview

Дизайн - це спеціалізована галузь знань, що має безліч застосувань. Створення об'єкта або процесу - це ключ до задоволення потреб замовника. Аналітичне мислення, здатність до аналізу і ефективне вирішення проблем - ось основи успішної роботи в корпоративних, освітніх або бізнес середовищах.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Ступінь MA - це магістерський ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення навчання на програмах в галузі мистецтва і гуманітарних наук за такими спеціальностями, як історія, комунікації, філософія, теологія або англійська мова. Програми на здобуття ступеня магістра наук, як правило, включають курсові роботи, проведення досліджень і здачу іспитів.

read_more

filters

  • Магістр мистецтв (MA)
  • США
  • Дослідження дизайну
fields_of_study
  • Дослідження дизайну (24)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format