Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 142 Магістр мистецтв (MA) в Дослідження дизайну 2023

142 Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження дизайну 2023

Огляд

Заробіток ступінь магістра в галузі дизайну може підняти студентів-дизайнерів на новий рівень лідерства у своїй галузі. MA в галузі дизайну бере студента на подорож в тонкощах теорії та практики дизайну поглибленого.

Люди можуть задатися питанням, "Що таке ступінь магістра в галузі дизайну? " MA в галузі дизайну є ступінь випускником рівня, що стимулює студентів мислити критично про аспекти дизайну, таких як історичних, теоретичних і соціальних наслідків дизайну. MA програми, які стосуються дизайну може включати дизайну і технології, моди дослідження, теорії архітектури, стійкість і Дизайн та інші спеціалізовані програми.

Магістерських програм дозволяють студенту адаптувати свій освітній досвід у своїх унікальних і специфічних інтересів в галузі дизайну. Студент кинув виклик до інновацій, і критично мислити про всі аспекти цієї області.Вивчення на рівні МА дозволяє практикуючі дизайн, щоб дізнатися і включити більш високий рівень досліджень і теорії в своїй роботі. Крім того, досягнення магістра може дати практикуючим шукають роботу перевага в конкурентному середовищі. Участь в програмі MA також може дати студенту можливості для покращення в разі його дизайну портфеля.

Програми по всьому світу і в різних навчальних закладах може змінюватися в широких межах, коли мова заходить про вартість. Студенти повинні ретельно досліджувати витрати, пов'язані з програмою за їх вибором.

Люди, які захоплені дизайном може звернутися кар'єру, що є творчим, церебральний і практичний. Після завершення ступінь магістра в галузі дизайну, людина може бути кваліфікований, щоб продовжити кар'єру в різних областях, включаючи маркетинг, графічний дизайн, міське планування, промисловий дизайн, дизайн інтер'єру, дизайн одягу та багатьох інших областях.Дизайнери з мобільних додатків та інших технологічних нововведень користуються великим попитом. Кар'єра в дизайні дозволяють дизайнеру на дотик і формувати світ в якому ми живемо.

Особи, які бажають продовжити свою освіту в галузі дизайну може бути в змозі завершити багато чи все їх курсових онлайн. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження дизайну
Сфери навчання
  • Дослідження дизайну (142)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання