Keystone logo

30 Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Політологія Дипломатія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Дипломатія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (30)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Політологія Дипломатія

Магістр мистецтв (MA) є ступінь, що можна заробити в різних університетах і різних країн. М.А. зазвичай фокусується на темах, що стосуються гуманітарних, таких як географії, зв'язку, образотворчого мистецтва, дипломатії, і багато іншого. Студенти часто дають кращі можливості зайнятості з такою мірою.

Що таке ступінь магістра в галузі дипломатії? У відповідь на зростаючий попит на фахівців, які приймають рішення в урядових установок, ця ступінь інструктує студентів у ряді спеціалізованих навичок, пропонуючи широку базу знань, що дозволяє їм брати участь у вирішенні багатьох найбільш складних світових проблем. Випускники можуть бути призвані допомогти різні уряди співпрацювати, розрядити напружені ситуації і зміцнення миру. Цей ступінь прагне залучити пристрасні студентів, які мають інтереси в різних, але суміжних областях, таких як влади, бізнесу, правоохоронних органів, військових, журналістів, та некомерційного сектора.Більшість програм вимагають курси історії, міжнародних відносин, політології та етики.

Ступінь в дипломатії має безліч переваг, не останнім з яких є кількість високооплачуваних позицій в наявності. Випускники досягти навички та знання, які дозволяють їм аналізувати широкий спектр міжнародних питань. Вони розібратися в глобальних питаннях і часто відігравати активну роль в дипломатичних процесів. Отже, вони часто опиняються в центрі міжнародних подій в широкому діапазоні потужностей. Додатковим бонусом для деяких є можливість подорожувати і випробовувати інші культури. Студенти в цих програмах часто хочуть, щоб зробити різницю в світі.

Багато коледжі та університети по всьому світу пропонують цей ступінь в різних умовах, включаючи варіанти онлайн, а також немережевих класи. Як правило, програми працюють від одного до двох років.Вартість може варіюватися від школи до школи, в залежності від таких речей, як географічне положення, формат, і чи буде школа державної чи приватної.

Зі ступенем в галузі дипломатії, випускники можуть претендувати на велику кількість полів державному та приватному секторах, включаючи міжнародну торгівлю, міжнародні відносини, і безпеки. Управління конфліктами, аналіз зовнішньої політики, управління, освіта, і некомерційна робота і інші кар'єри, які випускники можуть знайти цікаве. Випускники також можуть знайти успіх в якості приватних консультантів, підрядників і політичних радників.

Дипломатія програми можуть бути досить конкурентоспроможними, тому важливо для студентів, щоб застосувати при першій можливості. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.