Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 20 Магістр мистецтв (MA) в Дизайн інтер'єру 2023

20 Магістр мистецтв (MA) Програми в Дизайн інтер'єру 2023

Огляд

Заробіток ступінь бакалавра є великим досягненням для багатьох студентів у всьому світі. Тим не менш, багато виявляють, що заробляти ступінь магістра мистецтв може значно прискорити свою кар'єру. М.А. не є вчений ступінь, що призводить студентів до робочих місць у різних галузях промисловості, у тому числі дизайн для домашніх і бізнес-інтер'єрів.

Багато студентів шукають в цьому ступені поставити запитання, що ступінь магістра в галузі дизайну інтер'єру? З точки зору вчених, це диплом про вищу освіту, що дає студентам знання і навички, щоб працювати в багатьох аспектах дизайну. Курси охоплюють широке коло питань, в тому числі проектних теорій і методів, реальних додатках, технології, екологічно раціонального проектування і будівництва, маркетингу, знання продукту і підприємництва. Інші теми можуть включати історію змін в будинок дизайну та архітектури промисловості, а також впливає суспільства про тенденції та моді.

Переваги заробляти ступінь магістра в галузі дизайну інтер'єру варіюються від підвищення заробітної плати і можливостей для роботи, а також самозадоволення виконаного обов'язку. Будучи удостоєний Магістр дизайну інтер'єру не так вже просто, і це займає рішучість, сильної моральної роботи і пристрасть до цього питання.

Вартість на курсах, щоб заробити цей ступінь буде змінюватися в залежності від школи ви виберете. Тарифи на на кампусі курсів або веб-курсів може підняти ваш навчання, а також витрати на проживання та харчування, книги, і харчування. Найкраще звернутися в офіс фінансової допомоги школи ви хочете відвідати, щоб дізнатися більше.

Після того як ви отримали ваш магістра в галузі дизайну інтер'єру, ви будете мати можливість працювати в різних посадах, пов'язаних з вашої ступеня. До них відносяться роботи поряд архітекторів та інших дизайнерів, а також робочих місць у невеликих офісах, де ви знаходитесь єдиним розробником.Ваш мірою також може допомогти вам отримати роботу, працюючи із стійкою будівельної компанії, який створює зелені будинків і підприємств. Нарешті, ви можете також знайти собі створення простору для кухонь, офісів, ресторанів, виставок, і, можливо, встановлює для театрів, телебачення або фільмів.

&nbsp

Якщо ви зацікавлені в подачі заявки на ступінь магістра в галузі дизайну інтер'єру, ви можете шукати для вашої програми нижче, і звертайтеся безпосередньо в приймальні комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.

Детальніше

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження дизайну
 • Дизайн інтер'єру
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (20)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання