16 Магістр мистецтв (MA) Програми в Дизайн-менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження дизайну
 • Дизайн-менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження дизайну (16)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

   Магістр мистецтв (MA) Програми в Дизайн-менеджмент

   Магістр магістрів - це "Магістр мистецтв". Це ступінь магістра, що займає близько двох років, і це, як правило, стосується ступенів мистецтва та гуманітарних наук.

   Що таке магістра в галузі управління проектами? Це ступінь магістра, що об'єднує міждисциплінарні дослідження, інноваційні процеси, бізнес-стратегії та людиноцентричні мислення. Метою більшості програм управління дизайном є поєднання дизайнерського способу мислення, методології та чуттєвості з стратегіями управління, життєздатності бізнесу та створення ринкової вартості. Студенти можуть приймати такі курси, як дизайнерські нововведення та маркетингові стратегії, прикладна теорія в дизайні, сприяння креативному мисленню, візуалізація ідеї та історія та інтерпретація інновацій.

   Програми управління дизайном, як правило, пропонують студентам різноманітні навички. Багато студентів отримують безцінні лідерські навички та розвивають здатність застосовувати критичне мислення для вирішення різноманітних проблем. Завдяки тренінгу з менеджменту, ви можете виявити, що ви також кращий комунікатор.

   Різні школи пропонують різні навчальні програми. Через це витрати на вступ до магістерської програми з управління проектами можуть коливатися в залежності від школи та програми, яку ви вирішили зарахувати. Знайдіть програму, яка відповідає вашим потребам, і зв'яжіться безпосередньо з представництвом безпосередньо для отримання детальної інформації щодо навчання.

   Як правило, магістр дизайнерського менеджменту готує вас до участі в проекті управління та дослідження, управління брендами та інших управлінських посад в галузі дизайну. Ви можете отримати статус арт-директора, менеджера з графічного дизайну або менеджера з промислового дизайну. Арт-директори прагнуть працювати для видавничих компаній або рекламних агентів. Менеджери графічного дизайну можуть працювати у газетах або в оптовій торгівлі. Менеджери промислового дизайну часто працюють на виробничих підприємствах.

   Багато шкіл по всьому світу пропонують ступінь магістра дизайну в кампусі, але онлайн-градуси стають все більш популярними. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.