Keystone logo

23 Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Гуманітарні науки 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Гуманітарні науки
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (23)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Гуманітарні науки

Майстер мистецтв - це ступінь, який часто використовується як продовження бакалавра мистецтв. Ця програма випускників може зосередитись на будь-якій галузі навчання, але зазвичай застосовується до гуманітарних, соціальних наук та мистецтв.

Що таке магістр гуманітарних наук? Цей випускний навчальний заклад зосереджений на поєднанні культури, історії мистецтва, філософії, релігії та літератури. Студенти можуть спроектувати спеціалізовану спрямованість або поглибити вивчення гуманітарних наук. Курси в рамках цієї програми часто поєднують дослідження, лекції, обговорення та проекти. Необхідні курси для магістра гуманітарних наук можуть відрізнятися від одного університету до іншого, але можуть включати в себе європейську та світову історію, міждисциплінарні підходи до мистецтва та гуманітарних наук, практики історії мистецтва, релігії світу, історія матеріалів і технік та шедеври літератури .

Ця освіта може допомогти студентам розвинути своє критичне мислення, творче мислення та культурну освіту. Будучи більш сприйнятливою з точки зору культури, випускники зможуть жити та працювати у всьому світі. Творча та критична думка готує людей до пошуку інноваційних рішень складних професійних та особистих ситуацій.

Є багато змінних, пов'язаних із вартістю магістра гуманітарних наук. Наприклад, студент, який закінчується через рік, може платити менше, ніж студент, який закінчується двома. Кандидати можуть дізнатися більше, звернувшись до шкіл, яким вони сподіваються взяти участь.

Цей широкий погляд на гуманітарні науки може підготувати студентів до вступу в світ історії, мистецтва, літератури або дизайну. Випускники використовували цю освіту для започаткування різноманітних професій, включаючи куратора музею, модельєра, історика, письменника, професора, редактора газет, фотографа, архівіста, спеціаліста з питань людських ресурсів, перекладача та путівника. Отримані дослідження та навички навчання можуть підготувати вченого для подальшої освіти.

Університети по всьому світу можуть пропонувати курси для студентів в галузі гуманітарних наук в Інтернеті або на кампусі. Щоб дізнатись більше або подати заявку, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.