Keystone logo

13 Магістр мистецтв (MA) Програми в Природничі науки Географія Географія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Природничі науки
  • Географія
  • Географія
Сфери навчання
  • Природничі науки (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Природничі науки Географія Географія

Після закінчення іншій програмі бакалаврату ступінь бакалавра або, студенти можуть вибрати, щоб продовжити свою освіту з майстер 'и програми. Якщо вони захочуть це зробити, вони, як правило, розвивати навички і знання, які безпосередньо пов'язані з кар'єрою вони можуть переслідувати після закінчення навчання.

Що таке магістра в галузі географічних наук, і як його унікальність? По суті, географічні дослідження пов'язані зі створенням зображення поверхні Землі. Це включає в себе картографію, відображення, супутникові знімки та інші. Навіть якщо це ступінь є відносно новим, практика в цей день поля йдуть в далеке минуле. Розвиток сучасних технологій зберіг географічних наук інноваційних, так що є ще багато роботи належить зробити. На додаток до географії, студенти зазвичай вивчають природничі науки і може взяти участь у польових експериментів.

Випускники вигоду від високого попиту на фахівців з географії.Вони можуть мати можливість увійти в захоплюючий поле розробки виробляються і технології підвищують. Студенти навіть є шанс зіграти свою роль у формуванні майбутнього цієї області.

Як і будь магістерської програми 'и, витрати, пов'язані з цим, трохи відрізняються. Різні школи мають різні витрати на основі їх програм, країні вони знаходяться, і як довго навчання триває. Перед тим, як зобов'язання, погляньте на всі ваші варіанти, щоб ви могли зробити правильний вибір.

Є багато можливостей кар'єрного зростання по всьому світу в географічних наук. Професіонали в області картування і картографії потрібні незалежно від того, де ви вивчаєте. Можна знайти роботу в державному або приватному секторі з державними або незалежними організаціями. Робота включає комп'ютерне картографування, дешифрування космічних знімків, а також створення просторової інформації на локальному або глобальному масштабі. Багато кар'єри вимагають подорожі, але це також часто, щоб знайти роботу в одному місці.

Для початку, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.