18 Магістр мистецтв (MA) Програми в Вища освіта 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Педагогіка
 • Вища освіта
Сфери навчання
 • Педагогіка (18)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

   Магістр мистецтв (MA) Програми в Вища освіта

   Заробіток ступінь магістра мистецтв може збільшити свій потенційний дохід і ваші можливості працевлаштування. З магістра мистецтв в галузі вищої освіти, випускники можуть працювати в академічному середовищі як вони підтримують викладачів і студентів у їх розвитку освіти.

   Зацікавлені особи можуть питати, що MA в галузі вищої освіти? Ця передова програма ступеня доступна для людей, які вже заробили ступінь бакалавра і бажають продовжити свою освіту і свої перспективи працевлаштування. З курсів, що охоплюють різноманітності, навчальний посібник, і просвітницьку дослідження і розробки, випускники вчаться брати на себе керівну роль, як правильно управляти вищих навчальних закладів, і яким чином вони можуть належним чином підтримувати учнів у своїх навчальних подорожі.

   Заробіток ступінь магістра в галузі вищої освіти може бути корисним для випускників, як вони здобувають необхідні знання для освітніх установах сучасних, таких як тимчасової організації, лідерських навичок і навичок критичного мислення. Студенти також зрозуміти зростаючі методи викладання та організації академічному середовищі.

   Навчання та збори, пов'язані з заробляючи магістра в галузі вищої освіти може відрізнятися в залежності від навчального закладу, довжина програми, і інші фактори, такі як і в попередньому успішності студентів. Вчені рекомендовано звернутися в їх призначений школу конкретної інформації про вартість заробляти цей ступінь.

   Зі ступенем магістра в галузі вищої освіти, студенти можуть знайти роботу в коледжах і університетах працюють деканів або академічних радників, або вони можуть вибрати, щоб зосередитися на викладанні, дослідження, або працювати в студентських справ у різних інших академічних середовищах.Інші працівники мірою може знайти заняття в корпоративному світі, працюючи для підприємств, приватних компаній та інших організацій.

   Заробіток ступінь магістра в галузі вищої освіти може допомогти збільшити потенційний дохід, а також відкрити перспективи працевлаштування. Якщо ви були зацікавлені в отриманні вашого вчений ступінь онлайн, дивитися не далі. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.