Keystone logo

260 Магістр мистецтв (MA) Програми в Виконавські види мистецтва 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (260)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Виконавські види мистецтва

Бути успішним в сучасному роботи промисловості починає приймати більш ступенем бакалавра. Випускники виявляють, що заробляючи їх ступінь магістра мистецтв може привести їх до робочих місць вони тільки мріяли, а також можливостей для роботи в промисловості по всьому світу.

Один популярний ступінь магістра мистецтв в Performing Arts. Багато майбутні студенти, такі як вас, може бути цікаво, що це MA в виконавських мистецтв? Простіше кажучи, це ступінь заробив в аспірантурі, яка охоплює поля танцю, драми, музики і кіно. Курси, прийняті, щоб заробити цей ступінь включають роботу в класі й навчання в танцях, діючи, костюм і сценографію, вокальне виконання, і написання сценарію. Діючі класи варіюються від театру підготовки до фільму діючи, в той час як класи скрипт може варіюватися від створення власного аналізу інші частини.

Заробіток вашого майстра в виконавських мистецтв може бути дуже корисним в різкій свою кар'єру. Тренінг ви отримуєте підготує вас до різних можливостей працевлаштування та дати вам багатий фон знань і повноважень. Якщо ви шукаєте роботу в театрі чи кіноіндустрії, ця ступінь може допомогти вам мережу, побудувати професійні відносини і привести вас до роботи у творчій та інноваційній сфері.

Вартість відвідувати заняття, щоб заробити цей ступінь буде змінюватися в залежності від того, що школу ви вибираєте. Все, що від місця до кількості кредитів, вплине на ціну. Щоб мати чітке розуміння ваших витрат на навчання, то краще звернутися в школу ви хочете взяти участь.

Після того як ви отримали ваш магістра в галузі виконавських мистецтв ви зможете знайти роботу в промисловості музики, кіно, театру і танцю.Ви можете знайти собі управління місцевої театральній трупі або грати на сцені. Ви також можете працювати в якості режисера для кіно, телебачення або п'єс, а також навчити студентів будь-якого віку в місцевих коледжах, школах або літні табори.

&nbsp

Якщо ви зацікавлені в досягненні цієї міри, ви можете шукати для вашої програми нижче, і звертайтеся безпосередньо в приймальні комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.