Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 4 Магістр мистецтв (MA) в Видавнича справа в Великобританія 2023

4 Магістр мистецтв (MA) Програми в Видавнича справа в Великобританія 2023

overview

Програма, яка зосереджена на видавничій справі, пропонує студентам навчання процесу публікації як у цифровому, так і в друкованому форматах. Студенти можуть розвинути розуміння мінливого ландшафту та отримати навички, пов'язані з написанням, редагуванням, дизайном та маркетингом для кар'єри в цій галузі.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Ступінь MA - це магістерський ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення навчання на програмах в галузі мистецтва і гуманітарних наук за такими спеціальностями, як історія, комунікації, філософія, теологія або англійська мова. Програми на здобуття ступеня магістра наук, як правило, включають курсові роботи, проведення досліджень і здачу іспитів.

read_more

filters

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Великобританія
 • Маркетингові дослідження
 • Видавнича справа
fields_of_study
 • Маркетингові дослідження (4)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format