Keystone logo

15 Магістр мистецтв (MA) Програми в Економічні дослідження Економіка Бізнес і економіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Економіка
  • Бізнес і економіка
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Економічні дослідження Економіка Бізнес і економіка

MA, або Магістр, є тип міри, що коледжі та університети нагорода для студентів, які продемонстрували певний рівень компетенції в обраній ними спеціальності. Ця програма може зайняти один-два роки, щоб закінчити і, як правило, має деякий тип іспиту або дипломний проект на своїй кульмінації.

Що таке магістра в галузі бізнесу та економіки? Однією з основних цілей цієї програми є навчити студентів розуміти і аналізувати безліч різних соціально-економічних проблем. Вивчення основних економічних принципів і їхнє ставлення до поточного стану світової економіки, також можна чекати. Курсова може охоплювати такі теми, як фінанси, місцевого та міжнародного бізнесу, засобів масової інформації, управління бізнесом та бізнесом економічної етики.

Цей ступінь відкриває багато академічні та професійні двері. Завершення програми дає випускникам можливість служити на керівних посадах у своїй галузі.Випускники також знайдете, що ступінь магістра, вони мають доступ до більш високою заробітною платою масштабах, ніж ті, хто не ступеня. Це ступінь магістра кваліфікує своїх студентів до складної і кар'єрі з потенціалом впливу на громади по всьому світу.

Є багато витрати, пов'язані з участю в програмі магістра, і вони сильно варіюють від однієї школи до іншої. Для найбільш точної інформації про навчання та відповідних зборів, майбутні студенти повинні звернутися безпосередньо школи на свій вибір.

Випускники цієї програми знайти можливості для кар'єрного росту в державних установах, фінансових установ, комерційних організацій та підприємств усіх типів і розмірів. Випускники часто стають професійні економісти, вчені, фінансисти, контролери, консультантів і фінансових консультантів. Цей ступінь готує випускників провести керівні посади в галузі управління інвестиціями, корпоративних економіки, маркетингу та управління людськими ресурсами.

Якщо ці прибуткові кар'єри здається цікавими для вас, розглянути варіанти в списку програми, щоб отримати більше інформації про школи та програмах, які є для вас. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.