Keystone logo

158 Магістр мистецтв (MA) Програми в Бізнес-дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Бізнес-дослідження
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (158)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Бізнес-дослідження

Ступінь магістра MA в області бізнесу, економіки та адміністрування поєднує в собі вивчення предметів пов'язаних з економікою і глобальних бізнесом. Навчання на таких програмах магістратури включає теорію, практику, історію бізнесу і економіку.

Абітурієнти часто ставлять питання: “ Що таке ступінь магістра MA в області бізнесу, економіки та адміністрування? Це такі програми магістратури MA, які ставлять акцент на вивченні адміністрування і економіки в області бізнесу. В процесі навчання студенти набувають цінні знання в області політики, питань і проблем в сучасному світі. Студенти також можуть індивідуалізувати своє навчання, сфокусувавшись на фінансах, глобальній економіці, роботі неурядових організацій, корпораціях, державній політиці або праві. В процесі навчання студенти повинні підготувати і захистити випускну кваліфікаційну роботу, присвячену науковому дослідженню і критичному аналізу макроекономічної або мікроекономічної системи або структури міжнародного права.

Випускники зі ступенем магістра MA в області бізнесу, економіки та адміністрування набувають не тільки глибокі знання в цікавій для них області, але і повагу від роботодавців. Програми магістратури в цій області відрізняються високою якістю підготовки, яка є запорукою підвищення можливостей працевлаштування та гідної заробітної плати.

Вартість освіти і розмір вступних внесків залежить від обраного навчального закладу. На вартість впливає форма навчання, онлайн або очна форма, а також країна, в якій розташований університет, тому абітурієнтам перед вступом рекомендується отримати повну інформацію про вартість навчання безпосередньо в університеті.

Після отримання ступеня магістра MA в області бізнесу, економіки та адміністрування перед випускниками відкриваються широкі кар'єрні перспективи. Наприклад, існують можливості працевлаштування в якості економістів, бізнес менеджерів, банкірів, фінансових консультантів, інструкторів в коледжах, інвестиційних консультантів, керівників державних агентств, які керують активами і підприємців. Часто рівень освіти безпосередньо впливає на рівень заробітної плати і доступні вакансії.

Якщо ви прагнете покращити свою кар'єру і розширити професійні перспективи в області економіки і бізнесу, ступінь магістра в цій галузі стане запорукою вашого успіху. Не вагайтесь зробити наступний крок. Почніть пошук програми, яка підходить саме вам і зв'яжіться з приймальною комісією університету безпосередньо, заповнивши просту веб-форму з опитуванням.