5 Магістр мистецтв (MA) Програми в Богослів'я 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Гуманітарні науки
 • Теологія
 • Богослів'я
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (5)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістр мистецтв (MA) Програми в Богослів'я

  Можна отримати ступінь магістра мистецтв (MA), будучи присутнім один з багатьох університетах по всьому світу. Студенти можуть вивчати широке коло питань, включаючи гуманітарних, ділових, філософії і соціальних наук. Деякі університети пропонують МА для суб'єктів, які знаходяться в науках і математичні областях.

  Що таке магістра в Божественності? Цей ступінь дає студентам знання і навички, необхідні, щоб переслідувати служіння. Теми курсу в межах магістра програм Божественності включають дослідження старозавітних досліджень Новому Завіті біблійної герменевтики, грецьку мову, іврит, філософії релігії, теології і християнського керівництва. Студенти занурюються в світ теології та біблійної дослідження, щоб зрозуміти духовні ідеї і як довести їх до інших.

  Люди, які переслідують ступінь магістра в Божественності зазвичай мають спрагу розуміння і дисциплінований спосіб життя.Цей ступінь штовхає студентів задавати жорсткі питання і дізнатися більше про світ релігії і духовності. Навички, прийняті від цієї програми дозволить студентам продовжити повноцінної шляху кар'єрного зростання.

  Упровленіе як правило, потрібно, щоб завершити цей тип програми. Місце інституту і як довго програма бере на сильно впливати завершити ці витрати. Говорячи з приймальною радника в школі ви хочете взяти участь в допоможуть вам отримати більш детальну інформацію щодо навчання.

  Найпопулярніший шлях кар'єри для тих, хто зі ступенем магістра в Божественності, щоб стати пастором. Пастор 'и обов'язки входить поставляючи вчення і проповіді, організація церковних служб, провідні зборів, членів церкви консультування і виконання інформаційно-пропагандистських програм. Багато пастори також надати похорон, хрестини, та весіль. Є різні рівні пастирської роботи в тому числі молодіжних пасторів, які зосереджуються на студентів і старших пасторів, які зацікавлені у зборі в цілому.

  Щоб дізнатися більш детальну інформацію про заробляти ступінь магістра в Божественності, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.