Keystone logo

19 Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Археологія 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Гуманітарні науки
 • Археологія
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (19)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Археологія

  Ступінь магістра гуманітарних наук в археології можуть бути невідповідними для пост-бакалаврату студентів, які прагнуть зробити кар'єру в практичних досліджень або археологічних польових робіт. Програма MA дозволяє студенту глибше розуміння людської історії через вивчення матеріалів, які древні цивілізації залишили позаду.

  Що таке ступінь магістра в галузі археології? MA в археології виховує студента до практичної археологічних робіт, в тому числі відновлення, обробки та інтерпретації артефактів в області. Студенти також отримують інструкції у відповідній пізнавальної таких областях, як антропологія, історія або історії мистецтва. Багато студентів вибирають спеціалізацію протягом певного періоду часу або географічної області. Багато шкіл пропонують різні види програм MA в археології, які можуть включати Geoarchaeology, Археологічний управління спадщиною, порівняльний мистецтва та археології та багатьох інших.

  Висуваючи свою освіту в археології на рівні магістратури, студенти отримають як практичні знання, і теоретичні знання в цій області. Цей ступінь може бути ідеальним для тих, хто не готовий взяти на себе зобов'язання традиційному планом рівня випускник родовища досягнення ступінь доктора філософії Якщо це так, то ступінь магістра може бути використаний як сходинкою на шляху до Ph.D пізніше в студентській кар'єри; або може стати цінною частиною освітнього тлі людини, яка вибирає спеціалізацію у відповідній області.

  Вартість досягнення магістра коливається в широких межах на основі навчального закладу, місця розташування і довжини програми. Студенти хочуть, щоб зайняти час, щоб зробити деякі порівняння витрат до ухвалення рішення про програму.

  Тримач магістра в галузі археології може мати кілька різних шляхів розвитку кар'єри на вибір.Музеї, державні установи, а також академічні інститути є прикладами можливих роботодавців градусів держателів на рівні МА. Тримач MA може кваліфікуватися, щоб стати проект археолог - який курирує розкопки, ручки бюджети і пише пропозиції - або менеджер в культурній управління дослідження фірми.

  Онлайн курси дозволяють студентам вчитися на їх ступінь магістра в галузі археології в взаємодоповнюючих способів їх індивідуальних спосіб життя. Вони часто можуть бути прийняті в будь-який час і з будь-якої точки світу. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.