Keystone logo

0 Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Антропологія Антрозоологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Антропологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (0)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Жодна програма не відповідає вашим критеріям пошуку. Уточніть ваші фільтри.

Clear filters

Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Антропологія Антрозоологія

Студенти, які зацікавлені в отриманні вищої освіти після отримання їх ступінь бакалавра можуть отримати вигоду від вступу до Магістерська програма 'и. Майстер 'и ступінь, як правило, заробили протягом одного-двох років.

Що таке магістра в галузі антропології? Вільно визначені, антропологія є вивчення людської поведінки і вивчення культурних і соціальних тем в суспільстві. Цей майстер програма 'и поринете в дослідженнях культури ставлення до людської еволюції та біології, мов, архітектури, мистецтва, музики і людського житла. Курси будуть охоплювати як люди мігрують по світу, різні частини світу і його різнорідних культур, а також еволюція людини як біологічного виду.

Студенти, які вибирають, щоб їх майстер 'и в цій області будуть отримувати знання, які можуть принести користь їх за межами установки коледжу. Це включає в себе навички в аналітичній читання, увага до деталей, ретельний обліку та критичного мислення.Більшість курсів буде охоплювати історичних випадковостей і біологічні принципи, які управляють нинішній стан людства, а також його багату історію. Студенти також дізнаєтеся основні закони спадковості та її наслідки для населення і суспільства.

Реєстрація витрати і вартість навчання буде залежати від школи і де розташований об'єкт. Зацікавлені студенти повинні зв'язатися з установою безпосередньо, щоб з'ясувати, програма підходить для їх потреб цілі кар'єри.

У той час як багато випускників програми традиційно йдуть на роботу в заклади вищої освіти в якості дослідника або викладача, є багато інших варіантів кар'єри, доступних для підготовлених антропологів. Після завершення свого господаря 'и, випускники можуть перейти на роботу у фізичних лабораторіях антропології, на археологічних об'єктах, у музеях або в районах області соціальних наук. Ринок культурних антропологів також розширює як попит на людину і поведінкових досліджень збільшується.

Багато установ пропонують онлайн класи з модулями дистанційного навчання для підтримки студентів з обмеженим доступом до об'єкту. Є також неповний робочий день і повний тимчасові програми, щоб вибрати з, які пропонують велику гнучкість. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.