Keystone logo

2 Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Лінгвістика Англійська мова та лінгвістика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Лінгвістика
  • Англійська мова та лінгвістика
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Гуманітарні науки Лінгвістика Англійська мова та лінгвістика

Ви захоплюєтеся англійською мовою та цікавитеся її внутрішньою роботою? Ступінь з англійської мови та лінгвістики занурюється в розуміння тонкощів англійської мови, досліджуючи її структуру, історію та розвиток.

Як студент у цій галузі, ваша навчальна програма буде різноманітною та цікавою. Ви вивчатимете захоплюючі предмети, такі як фонетика (звуки мови), синтаксис (структура речення), семантика (значення), соціолінгвістика (зв’язок між мовою та суспільством) та історія (розвиток англійської мови з часом).

Як випускник цієї галузі ви можете вибрати роботу в академічних колах, науково-дослідних установах або державних установах як лінгвіст. Або ви можете використати свій досвід, щоб викладати англійську як першу чи другу мову в школах, коледжах або мовних інститутах. Серед інших титулів – перекладач, технічний письменник, лексикограф тощо!

Зробіть перший крок сьогодні, знайшовши ідеальну програму англійської мови та лінгвістики для вас.

Ступінь MA - це магістерський ступінь, який присуджується студентам після успішного закінчення навчання на програмах в галузі мистецтва і гуманітарних наук за такими спеціальностями, як історія, комунікації, філософія, теологія або англійська мова. Програми на здобуття ступеня магістра наук, як правило, включають курсові роботи, проведення досліджень і здачу іспитів.