39 Магістр мистецтв (MA) Програми в Англійська література 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістр мистецтв (MA)
 • Гуманітарні науки
 • Література
 • Англійська література
Сфери навчання
 • Гуманітарні науки (39)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Магістр мистецтв (MA) Програми в Англійська література

  Ступінь магістра є наступна велика академічна віхою над рівнем бакалавра. Він може підготувати студента для прийняття на себе велику відповідальність на робочому місці або бути його або її вихід в навчальній ролі.

  Що таке магістра в галузі англійської літератури? Майстер програми мистецтв в англійській літературі передбачає інтенсивне вивчення як класичних, так і сучасних творів поезії та прози. Студент буде виштовхувати читати в більш швидкому темпі і з великим розумінням, ніж будь-коли раніше. Але це не все про читання, як і студенти повинні регулярно обговорювати і писати про сенс і значення того, що вони прочитали.

  Час, витрачений на аналіз великих праць підсилює здатність студента мислити для нього / сама. Пояснюючи, захищаючи або перерахування на думку приходить природно випускник програми магістра з англійської літератури.Роблячи висновки і резюме від великих обсягів складної інформації є ще одним навиком, який розроблений в ході програми.

  Вартість навчання встановлюється установою, де ви будете вчитися. Студенти з стипендій, грантів і кредитів може відстрочити або усунути більшу частину вартості навчання.

  Традиційно, англійські великі фірми перемістилися в навчанні і письмовій формі, які є великі кар'єри з огляду на нестачу викладачів у багатьох місцях і гнучкість, що письменники тримати. В даний час, однак, багато додаткові можливості доступні в політиці, медицині, індустрії розваг, права і фінансів. Завдання можуть бути знайдені в приватних компаніях всіх розмірів, державних установ і некомерційних організацій. Багато недавні випускники отримують свій початок, роблячи позаштатну роботу, і через деякий час, може перейти в робочий для групи постійних клієнтів.

  Незалежно від того, які ваші плани на майбутнє, хорошу освіту не може бути мостом між тим, де ви зараз знаходитеся і де ви хочете бути. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.