Keystone logo

67 Магістр мистецтв (MA) Програми в Мови Англійська 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мови
  • Англійська
Сфери навчання
  • Мови (67)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Мови Англійська

MA (магістр) диплом про вищу освіту дає студентам можливість навчатися різні галузі гуманітарних наук. Це включає в себе філософію, історію, образотворче мистецтво, і мову. MA англійською мовою є відмінним вибором для місцевих і іноземних студентів.

Що таке MA англійською мовою? Багато програм дозволяють студентам адаптувати курси відповідно до їх уподобань. Бажають подати заявку на магістра часто потрібно ступінь бакалавра в області англійської мови, і іноземні студенти повинні високі бали з англійської мови мовою. Основні курси можуть включати в себе погляд поглиблений в англійських текстів, вивчення світового англійською мовами, а також історичні, політичні та культурні контексти англійською. Деякі програми навіть складатися з цілеспрямованих стажування та учнівства для тих, хто шукає кар'єру в конкретній області.

Англійська існує як сьогодні лінгва-франка.Оскільки мовою говорять у всьому світі і використовується часто в усьому світі в галузі бізнесу, техніки і науки, іноземні студенти мають можливість отримати глибокі знання англійської мови, який відкриває двері в різних кар'єри. MA може також допомогти людям, які вже працюють для просування в своїй кар'єрі або отримати підвищення.

Вартість програми МА значно варіюється на основі установи та країни, що приймає класи. Студенти повинні досліджувати і зв'язатися конкретні школи для отримання докладної інформації про ціну.

Більшість людей вважають, що стати вчителем середньої школи є єдиним майбутня кар'єра для людини з магістра в англійській мові. Тоді як вчення, звичайно, варіант, багато інших кар'єрні можливості там. Люди можуть вибрати вплутуватися в пошукового маркетингу, зміст маркетингу, копірайтингу, журналістики, технічної документації, звітності новини, та багато іншого.Ті, зі ступенем магістра також можете вибрати, щоб перейти до подальшої освіти для досягнення докторську ступінь.

Студенти з усього світу можуть мати однакові можливості для здобуття вищої освіти шляхом прийняття онлайн-курси. Приймаючи класів через Інтернет також дає можливість для працівників і вихователів, щоб отримати ступінь магістра з гнучким плануванням. Ви можете використовувати нашу базу даних, щоб знайти установу, яка пропонує те, що вам потрібно. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.