Keystone logo

20 Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Країнознавство Американістика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Країнознавство
  • Американістика
Сфери навчання
  • Соціальні науки (20)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Соціальні науки Країнознавство Американістика

Багато студентів, які хочуть продовжити свої наукові дослідження після отримання ступеня бакалавра вибрати, щоб отримати ступінь магістра. Цей ступінь просунутого рівня пропонує спеціалізовані дослідження в даній області інтересів і вимога для подальших типів цілеспрямоване вивчення таких як докторських програм.

Що таке магістра в американських досліджень? Простіше кажучи, програма надає студентам спеціалізовані дослідження культури та спадщини Америки. Для цього, студенти, як правило, вивчати американське суспільство через безліч різних дисциплін, включаючи соціологічні, соціально-економічної, політичної та літературної, щоб назвати декілька. Крім того, багато курси навчання пропонують свої власні унікальні фокус або підхід до американських досліджень, таких як забезпечення підготовки в реалізації державних гуманітарних і освітніх програм або динаміку культурних змін. Деякі програми мають студенти обирають теми дослідження інтересів їх останній рік, наприклад, афро-американських досліджень або корінних американських впливів.

Є численні переваги заробляти ступінь магістра в американських досліджень. Більшість студентів вказують на добре округлені, інтелектуальної освіти, що забезпечує ступінь. Багато програм пропонують студентам стажування можливості їх останнього семестру навчання, яка забезпечує як практичний досвід і безцінні контакти.

Вартість заробляти ступінь магістра в американських досліджень варіюватися залежно від школи і від розташування школи. Для більш точного обліку курсових і реєстраційних зборів, зв'яжіться з приймальної комісії школи безпосередньо.

Випускники зі ступенем магістра в американських досліджень знайти роботу в різних секторах, включаючи засоби масової інформації, реклами, маркетингу та політичних адміністрацій. Популярні вибір кар'єри серед випускників включають в себе журналістика, видавнича справа, радіомовлення, викладання і бібліотечну справу. Деякі випускники використовувати ступінь як трамплін для докторської програми в американських досліджень або інших дисциплін.

Є багато можливостей, щоб заробити ступінь магістра в американських досліджень в Сполучених Штатах і в усьому світі. Програми на зарубіжних установ, як правило, пропонують унікальний погляд на полі. Багато шкіл пропонують програми онлайн для ступеня. Для початку, пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.